Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 9 és fél hónapos babája...

Más 9 és fél hónapos babája is teljesen fogatlan még?

Figyelt kérdés

kisfiú és állítólag nekik később jön a foguk,na de ennyire?

mikor jön már neki?

az is rossz hogy semmit nem is tud így rágni,csak a püré jöhet szóba.


2011. nov. 30. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom i s9 hónapos, és nyoma nincs fognak. :)

A dokinő szerint még ne is számítsunk rá egy darabig.

Darabosabb ételt attól adhatsz neki, nem 1-2 foggal fogja majd megrágni. :)

2011. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 és 14 hónaposan jött az első foguk és lányok:)A fiamnak 7 hónaposan.Nyugi lesz foga előbb-utóbb.
2011. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lesz majd foga. Azért kezdj el nyugodtan kissé darabosabbakat adni, nem azzal a pár foggal rágja el a többi gyerek se :) Gondolj bele, először az első fogak jönnek, az a gyerek se rág jobban, amelyiknek van pl. 2-2 foga, hiszen hátul rágnak.

Pl. kezdd el villával szétnyomni az étel egy részét és úgy rakd a püréhez. Később egyre többet nyomj szét csak villával!

2011. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisebbik lányom 9,5 hónapos korától csak olyan darabos kaját volt hajlandó enni, amit ő maga szedeget fel kézzel, tehát a pürés dolgok megszűntek számára létezni. 2 foga volt ekkor, amik 8,5 hónaposan nőttek ki.

Az ínyével bármit meg tudott rágni. Rágó foga szerintem másfél éves koráig nem volt, addigra már teljesen azt ette, amit mi, kivéve a húst, abból puhábbat kapott csak, sült részt nem.

Ja és kislány. :o)

És a másik lányomnak csak 10,5 hónaposan jött az első foga. Ez nem számít. Nyugodtan adj neki párolt/főtt zöldséget, puha gyümölcsöt (banán, mandarin, vagy meggy, puha sütőtök stb.)

2011. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok,köszi a válaszokat!

Hát majd csak lesz akkor foga,ezekszerint nem csak én vagyok így!!!

Igen tudom,hogy a két fogával sem tud majd rágni,csak az a nagy bajom,hogyha csak egy kicsit is darabos a kajája,öklendezik tőle nem ízlik úgy neki,és nem tudom,hogy ezt megszokja majd,vagy nem akarja megenni így a kaját,hogy darabos.

Szerintetek?Adjak neki akkor is darabosat ha öklendezik?

2011. nov. 30. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
lányocskámnak is csak9,5 hónapos bujt kiaz elsö foga, 15 hónapos korára már lett 12 fogacskája
2011. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ma voltunk dokinál, és mondta, hogy nagyon úgy néz ki, hogy jövő hétre lesz alul 2 foga a lányomnak. :D
2011. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!