Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobában alszik a...

Külön szobában alszik a babátok? Mennyi idős kora óta?

Figyelt kérdés
Felkapcsoltok neki valami világítást? Az ajtót becsukjátok vagy csak félig?
2009. nov. 18. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Mi is első perctől fogva,külön alszunk.Nem szerettem volna együtt aludni,mert a keresztlányom még a mai napig az anyukájával alszik aztán már 5 éves....Az ajtót addig becsukjuk amíg mi fel vagyunk,aztán mikor már mi is lefekszünk kinyitom az ajtót.Bébiőr is van.Világítás nincs.
2009. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elveszítettem egy babát és mikor a kisfiam megszületett akkor eléggé aggódtam nehogy valami baj legyen így ő velünk alszik az sem egy utolsó szempont,hogy elég kicsi a lakás de az igazi indok,hogy nagyon féltem nehogy valami baj legyen és ne halljam meg.Most 15hónapos és ugy gondolom ha majd megérti akkor rakom külön addig meg elfér mert még szopizik és hagyom hadd érezze jól magát :D
2009. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Első naptól külön, a gyerek szobában alszik.

Sólámpa van felkapcsolva addig,amíg megissza a tejcsikéjét,ha elalszik azt is lekapcsolom.

2009. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
4 hónapos kora óta alszik a saját szobájában, sötétben, csukott ajtónál, bébiőrrel.
2009. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi is dettó, ahogy a 19:39-19:42-es válaszoló írta!
2009. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt megszületett,azt mondtam: első perctől fogva külön.

Amikor hazajöttünk:én vele alszok. Vittünk be ágyat hozzá, 1hónapos koráig vele aludtam,majd utána visszaköltöztem a helyemre,a mellette levő szobába.Sötétbe alszik az ajtó nyitva van.

2009. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az első naptól kezdve külön alszik. Van légzésfigyelő és bébiőr is. Most 2,5 hónapos és este vacsi után leteszem, még beszélget egy kicsit a nyuszijával és magától elalszik. Szerintem nagyon jó az álma, mert ennyi idősen 9-től 5-ig alszik 8 órát. A szobájában csak a bébiőr lámpája világít, mi mellette alszunk, az ajtaja nyitva.
2009. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
első naptól külön alszik. ég egy kislámpa, az ajtó zárva van. 6 hetes kora óta alussza át az éjszakát, reggel 7-8-ig, este 7-8tól. most 8 hónapos.
2009. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!