Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobában alszik a...

Külön szobában alszik a babátok? Mennyi idős kora óta?

Figyelt kérdés
Felkapcsoltok neki valami világítást? Az ajtót becsukjátok vagy csak félig?
2009. nov. 18. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

2 hónapos volt mikor külön raktunk ekkor költöztünk nagyobb lakásba! Világítás nincs így szokta meg,az ajtót ha már mi is lefekszünk akkor kinyitom,hogy halljam ha felkel hiába van ott a bébiőr. Már 13 hónapos.

I&Z

2009. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Szia nekem három gyerekem van mindhárom másfél éves koráig az ágyunk mellet lévö kiságyban aludt igy ha éhes vagy a pocia fájt melettem volt igy nyugottab voltam én is.
2009. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Az én 8 hónapos kislányom azóta külön szobában van mióta a kórházból hazavittük. Az ajtót néha becsukom néha csak behajtom. Nincs vele gond, így szokta meg
2009. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, hogy nem kapcsolok neki semmiféle világítást. Tökéletesen elvan anélkül is.
2009. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Nem. 3,5 éves! :-))

Pici házban laktunk, nem is tudtuk volna külön szobába rakni, de nem is akartuk. Nekünk is jobb volt így, neki is.

Aztán nagyobb házba költöztünk, született egy kistesó is, és most csak úgy tudnánk megoldani, hogy mi hárman (apa, anya, kistesó) egy szobában, ő meg az emeleten külön-....na nem! De az selenne jó, ha a két gyerek az emeleten, mi meg lenn. Úgyhogy lenn van egy naaagy alvós szobánk, itt alszunk mi szépen négyen. Mindenkinek jó így. Szexben meg kreatívak vagyunk.

2009. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Első naptól külön szobában van, sötétben alszik, félig van nyitva az ajtó.
2009. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,mért csak ennyire hasznos a válasz,pedig mindenre válaszoltam....
2009. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Mióta hazahoztuk külön alszik, nem kapcsolok neki semmilyen világítást, az ajtaja nyitva van.

Most 13 hónapos.

2009. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kezdettől külön alszik. Amíg el nem alszik ég csak egy kislámpa, mert reklamál, hogy nem lát. Utána sötétben van. Éjjel ha megébred csak az előszobában kapcsolok villanyt, onnan szűrődik be a fény.
2009. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: az ajtaja nyitva, ha apa reggel megy dolgozni (hajnali 5), akkor becsukja amíg készülődik.
2009. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!