Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyire félős?

Normális, hogy ennyire félős?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam nagyon fél a hangoskodástól, a sikító gyerekektől, a botmixer hangjától...stb. Mi nem szoktunk itthon kiabálni, lehet, hogy csak nincs hozzászokva?Vagy az idegrendszerével van gond?
2009. nov. 18. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs hozzászokva valószínűleg. Én nem szoktattam csendhez babámat soha, nem kiabáltunk itthon, de ha aludt pl. mostam. Nagyon jó alvó. Panelba lakunk, a múltkor fúrtak és símán durmolt.
2009. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is sokáig félt például a porszívótól, turmixtól, aztán szép lassan megmutattam neki mindent. Nézte, mit csinálok, jobban érdekelte, hogy mi történik, mint a zaj és lassan hozzászokik.

Ma már visítozva nevet, ha a játszótéren gyerekzsivajt hall.

Persze a váratlan hangos zajoktól ő is megijed.

1 éves múlt pár napja

2009. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális,nincs semmi baja.Az én babám is ilyen volt,aztán szépen lassan megszokta a zajokat,most már csak nagyon ritkán ijed meg,14 hónapos.
2009. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!