Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok csak ilyen félős,...

Én vagyok csak ilyen félős, vagy más sem mer elindulni hosszabb sétákra babakocsival ilyen zivatargyanús időkben?

Figyelt kérdés
Persze ha tiszta az ég, és semmi gyanús felhő, akkor én is el merek indulni babakocsizni, de a babakocsis babám mellett még velünk sétál 3 éves fiam is, tehát ha jön a zivatar nem egyszerű szaladni két gyerekkel.Hétvégén meg még a boltok sincsenek nyitva, hogy beszaladjunk ha jön a zuhi, meg a villámlás.Ti, hogy vagytok, ezzel, és hogy oldjátok, meg a biztonságos sétát?Egyébként sajnos kertünk nincs, ott egyszerű beszaladni a házba.Vagyis egyszerűbb lenne ha kertesben laknánk.
2011. máj. 22. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 gyerekem van (2,5 éves, 7 hós), itt vagyunk a közeli játszótéren, ha esik, hazajövünk. Vagy a közeli parkban sétálunk, onnan is simán hazajövünk esőben. Messzire én sem indulok el esőgyanús időben.

Nincs a közelben nálatok játszótér?

2011. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát,nem éppen pont a sima esőre gondolok, mert az nem olyan veszélyes, hanem a heves zivatarokra.Sajnos a közelben nincs egy játszótér sem,és csak a belvárosban érdemes sétálni, mert sok helyen nincs normális járda ahol simán lehet tolni a babakocsit.
2011. máj. 22. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

És, ha a belvárosban sétáltok, nincs hová beszaladni?????Egy gyorsétterem, vagy közért stb...


Most én sem indulnék el itthonról, mert már be van borulva ,és dörög is!!!

Ha most akarsz indulni, szerintem ne tedd, mert biztosan esni fog!!!(bp)

2011. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd már jó az idő, vinnék a babakocsira esővédőt, a kisfiamra esőköpenyt magamnak is egy esőköpenyt és aztán kész. Gondolom a három évessel nem kilométerekre sétálsz el a lakásodtól. És aztán szépen védve az esőtől hazasétáltok. Vagy beálltok egy lépcsőház aljába, árkádok alá és vártok míg eláll, csendesedik.
2011. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!