Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ennyire ijedős,...

Más babája is ennyire ijedős, félős? Nagyon durva.

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz a babám, és pl. az előbb becsengettek, úgy elkezdett ordítani...de bármilyen kisebb zajtól, ha csak megreccsen a szék. A kisautótól is fél ha gurul, de még azért is sírva fakadt mikor látott egy hangyát mászni. Ha feltesz a mama egy kendőt a hajába pl. attól is sírdogál.
2011. ápr. 28. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen volt, már a pocakomban is, de a kislányom állandó kiképzés alatt tartotta (sikongatott, ugrándozott, játszott). Most 1 éves és már semmitől sem fél. De gyanítom, ha nem lett volna a kislányom, akkor még mindig ilyen ijedős lenne. Nem is volt egyszerű az első 3-4 hónap, mire túltette magát az ijedezéseken.
2011. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam,a csengőtől nagyon megijed,de ha megszólal a mobilunk,attól is elszalad.most már nem sír tőlük.
2011. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én 10 hónaposom is ilyen

néha attól is megijed ha hirtelen felállok mellőle, vagy ha ül az ölembe és megszólalok kicsit hangosabban.

a tesója aki 2 éves múlt állandóan ijesztgeti szegényt, mikor alszik rá kiabál a pici meg szívbajt kap...


a picim még álmába is szokott ijedezni, nem tudom miért, de csak a nappali alvásnál éjjel nem...

talán még gyenge az idegrendszerük

2011. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen,tegnap volt 10 hónapos.Elborult a porszívó csöve és leesett a földre fél órát ordított torka szakadtából...
2011. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!