Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Well-Being-Tea a Hipptől. Mi...

Well-Being-Tea a Hipptől. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba egy doboz HIPP granulátumos teát. Magyarul nincs rajta egy szó se, csak angol, meg talán oroszul. Angolból annyit kiveszek, hogy kamilla, citromf, meg még valami van benne. 4 hónapos kortól adható. Melyik tea lehet ez? Nem merem adni addig a babámnak, amíg nem tudom mi ez pontosan.
2009. nov. 18. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nem alma citromfű?Mi ilyet iszunk,hipp és granulátumos.
2009. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez valami gyógynövényes. Lefényképezem és rögtön felteszek egy képet róla, hátha az alapján valaki beazonosítja.
2009. nov. 22. 18:43
 3/9 A kérdező kommentje:
2009. nov. 22. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam segíteni, de nem sok sikerrel. :S A Hipp oldalán van egy hasonló tea, ami csak simán kamillatea ( [link] De hogy ez mi lehet...? Igazából a neve alapján hasfájás elleni tea szerintem. De én sem adnám a babámnak így, hogy nem tudom igazán mi is. A hátulján nincs valami angol leírás amit le tudnál fordítani? Egyébként kamillateát nem is célszerű állandóan adni, max. alkalmanként, ha valami baja van a picinek (szorulás, hasfájás, stb.) idején.
2009. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a kamillához hasonlít, olyan is van itthon. De ez valami más. Sajnos angolul nem tudok, de majd bepötyögöm, hátha van itt valaki, aki érti. :)
2009. nov. 22. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hipp gyermektea, amiben kamilla,citromfű és édeskömény van.
2009. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen, mintha más lenne a kép nem?

2009. nov. 22. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

well-being angol:jólét,kényelem

2009. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt írja:

Well-being-tea constitutes an agreeable mixture of selected herbs which taste good: lime blossom, balm and camomile and dextrose, which does not taste too sweet. A mild thirst-quenching drink for babies, small children and school children .


The tea should be used within 2-3 weeks with a 2-3 week's break after. Daily consumption should not exceed 150-200ml.


Ezeket nem értem, a többit nagyjából kibogarásztam egy másik hipp tea dobozával, az csak a szokásos szöveg, hogy fogakkal ne érintkezzen sokáig stb.. De ezt nem értem. Valaki lefordítaná nekem? :)

2009. nov. 23. 13:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!