Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Addig mit tudok tenni?

Addig mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 7 hetes lesz a babám vasárnap tegnap óta hasmenése van tegnap először 2-3 szor hígabb széklete volt viszont ma ahogy tisztába tettem már jött a következő adag és hasmenés állaga van illetve a szaga is megváltozott sokkal büdösebb mint volt ma már kB 6-szor volt ilyen széklete

Holnap viszem orvoshoz de addig is nem tudom, hogy mit lehetne csinálni olvastam. Hogy kiszáradhat illetve tápszeres koraszülött lett kis súlyal így koraszülött tápszert kap


ma 15:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve a hasa is fáj eddig nem volt ilyen jellegű széklete és ezelőtt is fájt a hasa
ma 15:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet!!!
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Addig azt tudod tenni, hogy ügyeletre viszed. Egy koraszülött 7 hetes hasmenős, hirtelen hasfájós babánál nem fér bele a majd holnap megmutatom orvosnak.
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma vidd el orvoshoz. Ugyelet, akarmi.

Ne varj ezzel.

ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem. ma miért nem tudtad elvinni a beteg babádat? Most vinném ügyeletre nem szórakoznék ezzel.. egy nap alatt bele is halhat, főleg ha kis súlyú koraszülött
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kiszáradhat, ezzel én nem várnék.
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ráér? Tényleg? Esetleg csak kiszárad, belehal, egyebek...


Ne csináld már... Mi fontosabb most ennél? Vidd sürgősségire. Most.

ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak kamu lehet...ilyen felelőtlen anya nincs...
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!