Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem fáraszt, amikor...

Titeket nem fáraszt, amikor telefonon akarnak beszélni a babával?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nem akkora probléma, de égnek áll a hajam, mikor rákezdik, hogy "tedd a füléhez" meg hasonlók, a gyerkőc meg azt sem tudja, mi van.
2013. nov. 13. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Odateszem, ezzel örömet szerzek annak, aki kéri. A fiam már 17 hónapos, esetenként vissza is szól, ennek még jobban örülnek. Ennyit igazán meg tudok tenni cserébe azért, mert imádják a gyerekemet.
2013. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam hangosítani a mobilt, vezetékesünk meg nincs. Én inkább röhögni szoktam az egészen. Azon, ahogy más a vonal végén szólítgatja a fiamat, meg dumál neki, az meg, ha olyan kedve van le se sz..ja, eltűnik a szoba másik végében.
2013. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a fordítottja zavar. Ha valaki olyannal beszélek telefonon, akinek gyereke van, folyton oda akarja adni a kicsinek. Beszéljek az 1 évessel vagy az 5 évessel... na de mit? Ha látom, nagyon szívesen eltársalgok bármelyik gyerkőccel, na de telefonon? Ilyenkor jön a kínos hallgatás, mert a gyerek is hallgat vagy nem válaszol semmire, ezután meg a kötelező udvariaskodás: "igen, nagyon édes volt". :D
2013. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rém idegesített, amikor mamám (hetente találkozunk) olyanokat gügyögött a fiamnak, amin már rég túl volt, most meg vizsgáztatja szinte... én is kihangosítom persze, de idegesít.
2013. nov. 13. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is az van, amit a harmadik mond, az zavar, ha valakivel beszélek, és ő odaadja a gyereknek a telefont. Mit mondjak neki?!


Nálunk csak anyu és a férjem akarnak beszélni telefonon a lányunkkal (aki másfél éves), a férjem akkor, ha ügyel, anyum meg akkor, ha valamiért több napig nem látja, ez nagyon ritka.


Múltkor amúgy véletlen felhívta a kislány a férjemet, és ki is hangosította, ahogy tapogatta a képernyőt, és 2-3 percen át beszélgettek... :))

Annyit hallottam, hogy:


-Mit csináltatok ma anyával?

-Bvúúúúúú (ezt mondja az elefánt, aznap elefántokat nézegettünk).

- És voltatok máshol?

-Ahha, tekkó! (teszkó)

- Odaadod anyának a telefont?

-NEM! :D)


Szerintem ennyi vicces, ha nem ilyen közeli családtagokkal beszélek, sosem adom oda a telefont.

2013. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a családtagok szokták kérni vagy a fiam,hogy szeretne telefonálni,2,5 éves már több,mint fél éve beszél folyékonyan és jól eltársalog a mamákkal telefonon is :D Amúgy kisebb korában sokszor oda tették a telefont és belegagyogott,én köszöntem neki és mondtam nem sokára megyek haza,engem nem idegesített.Nyilván ha ezt nem a saját gyerekemmel csinálják zavarna.
2013. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!