Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit gondol rólam? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondol rólam? Nem tudok telefonon beszélni! Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Felhívott egy srác akivel randizom és beszélgettünk de én olyan szerencsétlen vagyok, hogy telefonon nem nagyon tudok beszélni és bepánikoltam és alig tudtam valamit kinyögni. Most azt fogja hinni, hogy nyomorék vagyok, vagy hogy nem érdeklődök iránta?

Hogy tudnék megtanulni telefonon beszélni? Nem tudok csak úgy csevegni!!


2013. okt. 20. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Találkoztok és megmondod, hogy kicsit zavarban voltál. -.-'
2013. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi különöset,de ezt mondd neki is el.
2013. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem gyakorolhatod,mai lecke:

1/a)

Telefonszex

2013. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Nem vagy szerencsétlen. Előfordul az ilyen. Pl én jobban tudok sms-ben kommunikálni, mint hívásban... Na meg persze személyesen... Ahogy előttem is írták, találkoztok és megmondod neki, hogy zavarban voltál. :D
2013. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,h telefonon keresztül nem tudok nagyon beszélni,mert semmi értelmes nem jut eszembe.Szerintem mondd meg neki,h zavarban voltál és ezért nem ment a beszélgetés.Találkozzatok inkább élőben.:)
2013. okt. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívjál fel engemet, és csajosan eldumálgatunk :)
2013. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!