Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiamnak köldöksér...

2 hónapos kisfiamnak köldöksérve van, tegnap vettem rá tapaszt, be is ragasztottam (a doktornő ajánlotta). Mennyi ideig lehet használni egy tapaszt, úgy értem, ha már rajta van, fürdésnél cserélni kell e, vagy vigyázni kell, hogy ne ázzon le?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lényomnak is köldöksérve van, mi is ragasztjuk sima széles ragtapasszal. Te milyet használsz, van direkt erre való? Nekünk azt mondták a sebészeten, hogy 3 hétig is rajta maradhat. Nekünk mindig vizes lesz, de nem ázik le, és csak akkor cseréljük, ha már majdnem lejön magától. Már kibirtunk így egyszer 3 hetet, és nagyon sokat gyógyult vele.
2009. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, gyógyszertárban kapható. A neve Porofix és kb. 230 Ft-ba kerül. (azt hiszem, ennyiért vette a férjem).
2009. nov. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!