Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babájának köldöksérve van vagy volt?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam és nagyon nagy köldöksérve van. Eddig nyomókötéssel kötögettük neki mert ezt tanácsolta a háziorvos. Voltunk ultrahangon és a belecskéje is bele van kanyarodva neki. Jártunk már gyerek sebészeten de sehol nem mondanak semmit csak hogy majd kinövi 3éves korára. Én mégis nagyon aggódom. Amikor meglátták az orvosok először mindenki elcsodálkozik milyen nagy majd azt mondják semmi probléma. Nemértem hogy lehet ez. Fájna nem fáj neki de elég szeles és sokad erőlködik így csak mégjobban kijön neki. Tapasztalatok ez ügyben?
2011. jan. 6. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sógoromék kisfiának van-volt köldöksérve. Ők is voltak 2 sebésznél is, de nekik is csak ennyit mondtak, hogy majd kinövi. 3 éves kor alatt nem műtik meg. A kisfiú most 10 hónapos, és már szépen visszahúzódott neki.
2011. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni, ami nálunk is van. 16 hónapos, mondták, hogy 3 éves korára kinövi. Ha mégsem, gondolom majd akkor megmondják, hogy hogyan tovább. Én emiatt nem aggódom.
2011. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nem volt nagy a fiamé, de kb. 4 hónapos korára visszahúzódott szépen. Nekem is azt mondták amit neked.
2011. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válszokat. Csak elég csúnyácska látvány a nagy dudor a hasacskáján. És nektek is "volt" benne belecske amit ha odatettétek a kezetek éreztétek hogy mocorog meg kutymororg a kaja benne? Nőni nem nőhet ez neki tovább?
2011. jan. 6. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Nálunk születésétől fogva ugyanakkora a dudor, néha kijjebb jön, néha beljebb, mikor hogy. Én nem szoktam tapogatni a beleit, a doktornő mondta, hogy ki lehet tapintani a sérvet, nekem ennyi elég volt... :o)

Csökkenni nem csökkent, de három éves koráig még van idő...

2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na most ilyesztettetek meg!!!!!

Nekünk is mondták hogy van egy kis köldök sérve de mi nem látunk olya dudort.Belei odanőttek?te jó ég.

Kedden megyünk oltásra utána kérdezek hogy nyugtasson meg ezek után...

2011. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak is volt,mi ragasztottuk kb.1 hónapig,és elmúlt...nekem úgy tűnt,hogy többet erőlködött,amikor nem volt leragasztva.Meg a védőnő is megijesztett,azt mondta,hogyha sikítva sír,és nem tudom benyomni a kitüremkedét,akkor irány a sebészet,mert kizáródott a bél....gondolhatjátok,hogy minden sírásnál tapogattam....így végül ragasztgattuk,és meggyógyult kb. 3 hónapos korára.
2011. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!