Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy megegye?

Mit csináljak, hogy megegye?

Figyelt kérdés
Kislányom 6,5 hós, tápszeres baba. A tízórai gyümölccsel nincs semmi bajunk, szépen megeszi. A főtt kaját viszont nem nagyon eszi. Eleinte főztem neki, barack-krumpli, alma-krumpli, ette. Aztán amint kevertem bele valami mást, és elhagytam a gyümölcsöt, nem ette. Aztán nem főztem neki, vettem üvegeset. Az almaszósz-csirkehússal bármikor, bármennyi jöhet. Ezenkívül viszont semmi. Az üveges répa sem, a sütőtök ritkán. Vettem ma hipp kaját, valami zöldségkrém volt. Azt sem ette meg. Így adtam neki tápszert. De ez sem megoldás, ha nem eszik, kap tápszert. Mit csináljak, hogy egyen? Kezdek kikészülni:(
2009. nov. 17. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Próbáld meg hogy minden kajába keversz egy kicsit a kedvenc gyümölcséből, és egyik napról a másikra csökkented a mennyiségét. Vagy, csináld neki amit szeret és az új ízből 3-4napig kínáld előtte. Lányom is nagyon válogatós volt, én így oldottam meg. Azóta szinte mindent megeszik. 9hónapos
2009. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pontosan így zajlott:hónapokig bizony csak gyümi hússal...aztán levest elfogadott,sőt abban nagyon szerette a zöldségeket,azóta megeszi főzelékként is.Én nem aggódtam,szerintem adj neki,amit szeret,hidd el,változik ez majd!
2009. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez,gyümi,mgyümi-hús,joghurt,üveges tejpép,krémtúró jöhet,főzeléknek meg krumplifőzelék(rendesen csak nem tejföllel hanem joghurttal)és krumpli gyümivel vagy sütőtök gyümivel de önállóan semmi,kóstolja 1-2 kanállal aztán semmi.Én is kezdek kikészülni mivel ráadásul már 4 hónapos kora óta eszik mást is.Mindenki azt tanácsolja legyek türelemmel(doki is)hogy majd megeszi ne erőltessem egye egyenlőre az édeset.Ő már majdnem ó hós
2009. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!