Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál a védőnő amikor...

Mit csinál a védőnő amikor elöször kimegy az újszülötthöz?

Figyelt kérdés
Anyánál mit néz? Babánál? Mennyire kedvesek az emberel?
2009. nov. 17. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is egy okoskodó-feltartó védőnő jutott...már várandósság alatt kikészített... Újat nem tudott mondani( eü-s vagyok), csak eget verő ostobaságokat:( Végül mondtam, hogy nem tartok igényt a látogatásaira, aláírtam erről egy papírt, azóta nem zaklat:) Semmi gyámügy!:))

A kötelező oltásoknál, mikor orvoshoz viszem a lányom, akkor ránéz a védőnő is, de hozzá se ér, megkérdezi jól vagyunk-e, és ennyi.

2009. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok, aki most van, az nekem a 3. védőnőm. nem jön, én meg nem járok tanácsadásra. a dokihoz elviszem, ott mindig beszól, hogy mikor viszem már, de van jobb dolgom is, minthogy az ő reklámjait meg okoskodásait meghallgassam. de ő se töri magát, szerencsére.

8 hónapos baba anyukája.-

2009. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elvileg kérheted, hgoy nem tartasz igényt a védőnőre, alá kell írni egy papírt, ez a gyerekorvosi kartonra rá fog kerülni, így a gyerekorvos tudni fogja, hogy jobban oda kell rátok figyelni. Nálunk nagyon kedves a védőnő, semmi extrát nem csinált, megnézte a babát, kérdezett egy-két dolgot, se pelenkáznom nem kellett se fürdetni meg ilyen hülyeségeket. És még a leghülyébb kérdésemre is válaszolt. Kb kéthavonta eljött egy darabig, aztán már csak 1 éves korában. Én szeretem ha idejön, mindig tudok valamit kérdezni. Mondjuk ő nagyon fiatal, új ismereteken "nőtt" fel.
2009. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

4. voltam,


én is mondtam a védőnőnek, hogy ne jöjjön, mert zavar.

Második babával csak-csak elvagyok.

Tudtam szoptatni, semmi probléma nem volt.

Első babánál is minden rendben volt, pedig akkor sem jött védőnő, mert anyu barátnője volt, és csak megkérdezte telefonon, hogy minden rendben van-e.


Nyugdíjba ment a nyanya, most meg van egy 20 év körüli új védőnő, aki nagyon lelkes, beengedem, tanítok neki mondókákat, szóval elvagyunk, mert nem ba*ogat.

Azt hozzáteszem, hogy nekem 20 évesen már 5 éves volt a kisfiam.:)

Újat nem tud mondani.

2009. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!