Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befőtt meggyet lehet adni 6...

Befőtt meggyet lehet adni 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 07:23
 1/7 A kérdező kommentje:
bolti üveges.
2009. nov. 17. 07:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Egyrészt a cukor miatt, bár ez nem mindenkit zavar, másrészt a tartósítószer és egyéb adalékok miatt. Ki tudja mi van benne? Az ilyenekre még nem biztos, hogy elég érett a kis szervezete. Én a babámnak fagyasztott meggyet adtam mikor nem volt idény. Banánnal imádta! :)
2009. nov. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:). Akkor inkább mellőzöm.
2009. nov. 17. 07:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább fagyasztottat adnék.Nem a cukor a baj,azt kaphat nyugodtan az ételekben ( a babaitalokban és a bébiételekben is van),akkor miért ne kaphatna más ételbe is.A tartósítószerek miatt nem jó a bolti befőtt.
2009. nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minden befőttben van tartósítószer, sőt! Én szoktam neki adni, mindig elolvasom az összetételt, ami rendszerint meggy, víz, cukor. A tartósítást hőkezeléssel oldják meg. Szóval nem gondolnám, hogy annyira borzasztó lenne.
2009. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne adj neki befőttet!!!!Nem az a baj hogy cukor van benne,hanem a cukor mennyisége:TÖMÉNYTELEN mennyiségű cukor van benne,vitamin elenyésző,és persze általában tartósítószer is van benne.Fagyasztottat adj!Abban sem sok már vitamin,de legalább nincs benne ipari cukor.
2009. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ennyire szigorúak. Könyörgöm, egy 6 hónapos babának adná a kérdező, gondolom nem ipari mennyiségben kapná. Ha nem tartósítószerest adsz neki, pár szemet nyugodtan adhatsz banánnal, ennyi cukortól semmi baja nem lesz. Gondolom úgyis csak kóstoltatod vele először. A legjobb mondjuk a házi meggybefőtt lenne, ha tudsz valakitől szerezni, vagy a mélyhűtött.
2009. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!