Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos a babám, a meggyet...

10 honapos a babám, a meggyet lepucoljam neki, vagy mehet a héjával együtt ( persze mag nélkül)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
a meggyet adhatod a héjával, nekem 11 honapos a fiam, és már régoita kap, semmi baja nem volt, de cseresznyéröl le kell venni.
2011. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a cseresznyéről sem veszem le. Elég macerás lenne, meg értelmetlen is. Nekünk nem lett tőle bajunk.
2011. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fujthatja max a héja de én se veszem le mert szépen megrágott mindig mindent. Gyümirizsbe rakom neki és semmi gond nincs
2011. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod a héjával együtt.Én a múltkor csináltam a 8 hónapos lányomnak meggyfőzeléket, akkor evett először meggyet, és semmi baja nem lett.Főztem meggyet, almát, csirkemellet, tettem bele pici vaníliás cukrot is, és berántottam liszttel.Olyan finom lett, hogy még én is megettem volna,és nem lett tőle baja.
2011. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!