Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordíthat 9 hetes anyatej...

Miért ordíthat 9 hetes anyatejes babám mindig ha ébren van, és nem a hasa fáj? Már nagyon kikészültem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 100,h nem a hasa fáj,akkor lássuk csak.Nem fázhat?Tuti nem éhes,nem kakált be (ezek a filmes kérdésekXD)...hm,talán csak téged akar:)

Egyébként nem lehet,most az jutott ezsembe,h egész pici még és ilyenkor sokat alszanak.Tud rendesen aludni?Nem lehet,h fáradt aztá hirtelen átbillen a holtponton és zutty?:O


Ada és Abi:)

2009. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van elég tejed?

Nálunk volt ilyen a családban. Már orvostól orvosig jártak, mire kiderült, hogy a csemete egyszerűen csak éhes.


Vagy fázik vagy melege van.


Vagy szomjas, bár anyatejesekre szokták mondani, hogy nem kell külön itatni, de nekem mégis elfogadta a vizet, teát.


Vagy fogzik, még ha korai is... nem kizárt. Nekem a Dentinox bevált.


Vagy a feje fáj. Ez nagyon ritka ilyen pici babáknál, de sajnos létezik.


Védőnő többet tud mondani.

2009. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huh, én is így voltam. A védőnő nem tudott többet mondani. Csak azt, ha sír tegyem mellre. Nem akartam, mert mindenki mondta, hogyha össze-vissza etetem, hasfájós lesz. De ha mégis mellre tettem, akkor csönd volt. Most így utólag, lehet, hogy igaza volt, próbáld ki.

Vagy álmos, velünk még az volt a baj, hogy nem bírt aludni, de ébren meg folyton sírt, mert álmos volt. Próbálj különféle altatási módszereket. Nálunk a cumi vált be, azzal hamar elaludt. Pedig sokáig nem akartam kipróbálni, mert annyira tiltják.

2009. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen, már a kórházban is sokat sírt, itthon meg kb. 4 hetes koráig. A védőnő mondta, hogy sokat tegyem mellre, de semmit nem használt, végül csináltam neki tápszert és egyhuzamban aludt szegénykém vagy 7 órát. A sok okos meg mondta, hogy elég a tejem, csak elkényeztettem már most, azért sír (4 hetes gyerkőcöt). Most már 12 hetes és kap tápszert meg anyatejet is, és teljesen nyugodt baba.
2009. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korában én mindig mellre tettem, ha vigasztalhatatlanul sírt, és az többnyire be is vált. A másik, ami szintén jó volt, ráadtam a hálózsákot, azaz bebugyolálva érezte magát, és úgy járkáltam vele pár kört a lakásban. Az én fiam nem volt hasfájós, így ezzel a két módszerrel nem sírt sokat. Ja, és a cumi is persze jó szolgálatot tett.
2009. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!