Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ettől fájhat a pocija?

Ettől fájhat a pocija?

Figyelt kérdés

Már három hete elkezdtük a hozzátáplálást, eddig nem volt semmi gond,legfeljebb kicsit keményebb kaki, de nem látszódott erőlködés, fájdalom. Most viszont már pár napja láthatóan fáj a pocija,ráadásul minden pukinál is sír. Eddig sárgarépát, őszibarackot, almát és banánt ettünk. Már másfél hete kiváltottuk a déli étkezést, eddig tényleg úgy tűnt semmi gond, lehet mégis ettől van? Más semmi nem változott, ugyanaz a tápszer, ugyanannyi mennyiségben.

És ha ettől fájhat, mit csináljak, hagyjam abba mégis a főzeléket? Most már nem is tudom, jól csináltam-e hogy elkezdtem 4 hónaposan a hozzátáplálást, de annyian sulykolták belém, hogy már el kell.


2009. nov. 15. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a déli ugye főzelék, a köv. etetés pedig 4 óra körül van, na akkor van a tetőponton a hasfájás és pukiáradat. Csak azt nem értem, eddig akkor miért nem volt, ha pl. a sárgarépától van. (3-4 napja van ez)
2009. nov. 15. 22:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amióta eszik, azóta túl keveset iszik és emiatt szorulása van. Próbálj meg több folydékot adni neki (de nem tejet, hanem teát, vizet) vagy készitsd kicsit higabbra a fözeléket. Kimondottan jó az édeskömény tea, segiti az emésztést és a felfujódás ellen is használ.
2009. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Leavolac Laktulóz segített nagyon nem ment a kakilás már nagyon sírt, volt hogy 4 napig semmi eredmény és adtam be neki ebből a szírupból egy adagot 10 ml és megoldotta a gondod és azóta hála istennek minden megy mint a karikacsapás.
2009. nov. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam a folyadékra, ezért jobban hígírom is a főzeléket, mert inni meg nem akar semmit. Azt mondta a védőnőnk, hogy annyi, amennyit adok, bőven elég, főleg, hogy sok vizes pelusa is van. Aért én mindig kínálgatom innivalóval.

Kipróbálom ezt a Laevolacot. Ez milyen szer egyébként? Lehet róla még valamit tudni?

2009. nov. 16. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!