Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Töltöttpaprikától fájhat egy...

Töltöttpaprikától fájhat egy hónaposom pocija?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes.
2010. aug. 20. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A paradicsomot nekem nem ajánlotta a védőnő, szóval lehet.
2010. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen a paradicsomtól megugrik az epe termelés nálad és így nála is. Ugyanúgy mint a görögdinnyénél.
2010. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet gond tőle. Én minden ilyesmit kizártam, paradicsom, paprika, uborka, minden, ami epéseknek bajt csinálhat. Aztán később rájöttem, hogy a tojás is csúnya hasfájást okoz neki, úgyhogy azt sem ehettem.
2010. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte semmit sem lehet. Alig ettem valamit, illetve nem változatosan. Felvágottas kenyeret, sajt és zöldség nélkül. Ebédre valamilyen husit krumplival. Nem tudtam sokáig szoptatni, de ha jól tudom, kb. 3 hónap körül már lehet bátrabban enni.
2010. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fájhat. De ennyi erővel semmit se egyél, legalábbis a kórházban ez volt mindig a téma. Egyél rendesen, de ezt se, azt se, amazt se. Egyébként az én fiamnál mindegy volt, hogy mit eszem, mert kb. három hónapos koráig nagyon hasfájós volt. Én is próbáltam figyelni, megfelelően étkezni, de akkor is fájt a hasa. De ha csak egyszeri hasfájás volt, akkor biztos, hogy a töltött paprika a ludas.
2010. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!