Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet kimenni a babával?

Mikortól lehet kimenni a babával?

Figyelt kérdés
A lányom 18 napos, és nehezen viseljük a hőséget a panelben!
2008. júl. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjetek sétálni. Árnyékos helyen legyetek. Nem kell túl öltözni, hőségben elegendő egy ujjatlan bady, vagy napozó. Legyen egy pelus a kocsiban betakarni, hogy amikor tűz a nap ne érje közvetlen a bőrét. Sapkát is adjál rá, és bekenheted 50 faktoros naptejjel, vagy fényvédővel. mert nagyon erős az Uv sugárzás. Inkább kora délelőtt vagy késő délután induljatok neki. Kezdetben negyedórát és 1 hét alatt nővelve. Ha birjátok két szopi közt lehet sétálni, vagy árnyékos heylen anya csücsül egy padon olvasgat és ő meg laszik a kocsiban.

Jó nyarat!

2008. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menjetek!

Én vasárnap szültem, csütörtökön jöttünk haza, a védőnő azt mondta, hétfőig ne vigyem ki, aztán pár percre, és szoktathatom. Én már akkor hétvégén kivittem a hordozóban aludt, mi meg kint ettünk, ott volt mellettünk az árnyékban, azóta is imád kint lenni, sőt meg is nyugszik a levegőn, ha nyugtalan.

Nyugodtan menj sétállni, csak ne a nagy hőségben, és ne érje nap. Ne öltöztesd túl, melegben elég egy ujjatlan lábatlan, takaró és zokni sem kell, melege lesz. Ha hűvösebb van, egy hosszuujju, és egy vékony takaró.

Jó sétát!:-)

2008. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted levegőzni árnyékba.Nagyon fogja élvezni és jót is tesz neki. Én is kivittem már néhány napos korukba és erős egészséges gyerekek lettek.
2008. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!