Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtok kimenni a sírós...

Hogy tudtok kimenni a sírós babával?

Figyelt kérdés

A kisfiam 7 hetes, igény szerint etetem, ami azt jelenti nálunk, hogy amikor ébren van, szinte állandóan igényli. Nem hasfájós! Miután minden szükségletét megpróbáltam kielégíteni, foglalkozok vele, babusgatom, játszószönyegre is teszem. Egy darabig megy, s újabban egyre több ideig, de ha utána sírni kezd, csak szopival tudom megvígasztalni (illetve még az nyugtatja meg, ha énekelek neki). Az én ölömben nem szereti, csak a férjemében.

Ha kimegyek vele sétálni, vagy mikor orvoshoz kell mennünk, mindig sírva érünk haza. Már teljesen rossz anyának érzem magam, mindenki bámul, hogy mi baja lehet a babának. Mikor fogja ezt elnőni? Addig is, hogy menjek ki vele?


2009. ápr. 23. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátha hozzászokik a babakocsihoz,hogy alszik majd jokat benne.Az enyém pár hetesen bent is abba aludt.Nagyon megszerette és kint is szépet aludt.
2009. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem kb ennyi idősen kezdett a hasa miatt hason aludni-és innentől állandóan üvöltés volt a babakocsizás....annyira nem bírtam elviselni,és már az is zavart,hogy az egész falu ismerte a sírós fiam,hogy fogtam és 3 hónapos kora óta kenguruval vittem ki levegőzni.most,hogy már kezd ülni,és itt a jó idő,újra bepróbálkoztunk a kocsival és kisebb nagyobb időket el is van benne...de ha nagyon nyűgös,akkor kiveszem,és üresben tolom a kocsit,gyerekkel a kezemben.

Hogy mikor növi ki?szerintem majd ha már stabilan ül a kocsiban és tud nézegetni....

2009. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amire hazaertek nem ehes a baba?

A babakocsiban jo helye van? Szereti ezt a kocsit szerinted, kenyelmes neki?

Az en babam imadta a kocsit, nagyokat setaltunk benne, tenyleg volt hogy otthon a lakasban az eloszobaban is abban huzogattam, ugy aludt el.

Elvileg nem szabadna sirni a kicsinek, hat nem tudom mi lehet a baj. Nagyszulok nem tudnak segiteni neked, hogy mi lehet a baj? Mert ok latjak, hogy mibe, hogyan viszed ki.

Most nem akarom am azt irni, hogy ugy erezd, hogy nem tudod ellatni a babadat, csak tenyleg a legtobb gyerek szereti a levegot, szeret setalni, es foleg szereti ha megy a feneke alatt a babakocsi.

2009. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam kb. 4 hónapos koráig szinte ugyanezt csinálta. 20 perceket tudtam levinni akkor is örültem ha nem sírt. Aztán ahogy egy kicsit meg tudtam emelni az ülést a babakocsiban és kezdte érdekelni a mozgás és a színek, egyre hosszabb ideig bírta sírás nélkül. Most 11 hónapos, és imád sétálni. Nyugi változni fog csak át kell vészelni ezt az időszakot.(bár ez nem olyan könnyű).

2009. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem csupán akkor sír, ha kimegyünk, hanem itthon is. Ha nemrég evett, böfizett, tiszta a pelusa, láthatólag nincs semmi baja, foglalkozok vele, teljes odaadásommal szeretettel, kedvesen beszélgetek vele, akkor is sírni kezd.

Amikor kimegyünk egy ideig alszik, de amikor felébred, nem bírja sokáig csendben. Ilyenkor muszáj kivegyem, s úgy megyünk hazáig, de addig sír, amíg nem kap szopit. Pedig nem maradok kint vele túl sokáig, itthon többet is alszik.

2009. ápr. 23. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy fáj a pocakja? Csak azért kérdezem mert azt irod ugy vigasztalod meg hogyha sir, hogy cicit kap, ami hasfájáshoz vezethet ha tul sürün eszik, mert nem birja ugy megemészteni! Velünk ugyanez volt, és moita nem rakom annyit cicire és kivárjuk a 3 örát, semmi baj, pedigaz enyém hihetettlen hasfájos

volt. Ja ! És csak babakocsiban alszik el, és persze hason!

estleg lehet büfiznije kell! Remélem hamar meglesz az oka miért sir a babod!! :( Ne keseredj el, mindenre vany magyarázat, és persze ok nélkül sem sir a babo!!!

Minden jot nektek!

egy 5 éves és egy 4 hos baba anyukája!

2009. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amig ilyen kicsi volt az en babam is, nagyon sokat szopizott, ugyhogy lehet hogy ehes azert sir! Mert latod ahogy megkapja a cicit, mar el is hallgat.

Tedd tobbszor mellre, ha nem eleg neki a szopi, akkor adjal neki tapszert potlaskent, es akkor meglatod, hogy meg mindig sirdogal-e.

Van cumija? Ha nincs, probald meg a cumit is esetleg.

2009. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
19:48.-as vagyok! az utánam szolonak igaza lehet! Lehet azért sir, mert éhes! Szoktad mérni mennyit eszik?
2009. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is hasonló 8 hetes. Tuti éhes! Mérd meg mennyiket eszik egy szopi alatt. Nálunk is az van hogy óránként mellre rakom, mert egyszerre csak 40 grammot eszik, annyi van, s egy óra múlva ismét éhes, de annyi idő alatt megint csak 40 gramm termelődik, s ez megy egész nap, óránként cicizik. Ha sétálni megyünk, tisztába rakom, adok neki cicit, s még utánna teát, azzal eltelik, kitolom a kocsit, a babát utánna ölben elringatom és cumit kap, elalszik, berakom a kocsiba, s indul a séta. Nálam ez vált be, próbáld ki. Nálunk is 2 hétig bömbölve jöttünk haza, cikinek éreztem sétálni ,mert haza felé üres babakocsi, kislány ölben, s mindenki azt nézte hogy sírt.
2009. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sok hasznos dolgot kaptam belőlük.

Az utolsó válaszadótól kérdezném, hogy írhatok-e privit?

2009. ápr. 24. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!