Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával szeretnék...

3 hetes babával szeretnék majd kimenni, ha már nem lesznek mínuszok. Mennyi időre menjek ki vele először? Mennyi időt lehet kint tölteni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleinte csak kb 20 percre.
2009. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte pár napig én jól beöltöztetném, és kinyitnám az ablakot pár percre.Majd ha kimegyek nem lennék vele kint többet kb 10-15 percnél.A köv. nap picit többet, majd egyre hosszabb időt.
2009. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát még 20 percre se az nagyon sok egy ilyen picinek.A tüdejének hozzá kell szoknia még a légáramlatokhoz és a tél az nagyon durva még a felnőttnek is nemhogy neki.Könyvek is írják hogy eleinte elég neki 5perc aztán fokozatosan hozzászoktatni 10,15 stb..Az én hugom is téli baba volt, de anyám 5perc után már kiabált hogy hozzam be a gyereket.Könyv is ezt írja.Még én se bírom ezeket a hidegeket.Lehettek kint még eleget.
2009. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.az erkélyen már levegőztünk,meg nyitott ablaknál.én is arra gondoltam,hogy először csak lemegyünk egy körre aztán hazajövünk.de ha bejön,hogy plusz 5-10 fok lesz,akkor kicsit hosszabb időre le lehet menni?
2009. dec. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!