Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bele tennéd a babádat egy...

Bele tennéd a babádat egy használt babakocsiba? Ha a huzatát nem lehet kimosni? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kitettem a teraszra(a kad is megteszi) ,jol atsuroltam mososzerrel es lesagoztam.Boven eleg,ezenkivul tehetsz ala pledet(ugyis hideg van) vagy textil pelust/kifogot ami nagyobb ,nyaron.
2009. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi használt babakocsit vettünk, babaexpo-n. És nem azért, mert nem tellett volna újra, hanem mert ez így gazdaságos. Egy babakocsit nem úgy gyártanak, hogy 1 baba pár hónapig használja! Mi mosószeres szivaccsal áttöröltük, (egyébként teljesen tisztán vettük.)

Ezen kívül a turiban vettünk neki overállt 1600 Ft-ért, kimostam otthon és kész. Pár hónap alatt kinövi, hülyeség kiadni tízezret!

2009. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy bele, alapos súrolás után. A bacilusokat nem innen fogja a baba bekapni, hanem akárhol máshol. Mindent megfogdos, amin még élő bacik vannak, és azt a szájába veszi. De ez nem a kisúrolt babakocsiról lesz, hanem pl mobiltelefon, távirányító, boltokban bármihez hozzáér, stb stb...
2009. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És te Kedves Kérdező?Te beletennéd??
2009. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én igen:) de csak ha kimostam kizárólag mosógépbe. Most mostam épp az előbb ki, mert használtata vettem.
2009. nov. 15. 17:40
 16/18 anonim ***** válasza:
Enyémnek se lehet teljesen levenni a huzatát,csak egy részét,Használtan vettem,de eszembe se jutott ilyen h emiatt ne tegyem bele a babát,Amugy mikor nálunk bepiszkolódott,be a kádba és átsikáltam alaposan.
2009. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező azt mondtad nem lehet kimosni?Egyébként én nem tenném bele.
2009. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De a férjem szét tudta szedni:) teljesen mert kicsit bonyolultvolt. és igy letudtam szedni.
2009. nov. 16. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!