Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bele tennéd a babádat egy...

Bele tennéd a babádat egy használt babakocsiba? Ha a huzatát nem lehet kimosni? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden babakocsit ki lehet mosni, még azt is, aminek nem lehet levenni a huzatát. Legfeljebb az egészet beteszed a kádba és ott súrolod át. Egyébként, beletenném, persze, ha olyan helyről van, amit ismerek...
2009. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne más akkor igen.De akkor beletennék egy olyan plédet amit kimostam és arra fektetném a babát.
2009. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

egyáltalán nem szívesen, de ha muszáj lenne...


Mondjuk attól, h nem levehető a huzat ki lehet úgy is sikálni vmennyire.

Meg raknék alá plédet.

2009. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt már tettem is bele. Persze olyan helyről volt a kocsi amit ismerek. Elmentünk sógórnőmékhez, és onnan el akartunk menni még valahova de gyalog. És akkor adta oda az ő babakocsijukat, mert akkor már nekik nem kellett. És nem kezdtem el ott kisuvickolni.

Amúgy tényleg minden kocsit ki lehet mosni.

2009. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
át tudod mosni ugy is ha nem lehet a huzatát levenni,legfeljebb tovább tart a száradás.sokat lendítene a dolgon ha tudnám kitől kapom.de a tuti a kimosott pléd,amit igy is ugy is bele fogsz rakni.
2009. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Én amig elsö babàmat vàrtam,semmi de semmi hasznàlt holmit nem fogadtam el.Undorom volt tölük.Amit kaptam,az is a pincébe landolt.Gondoltam biztos belepisilt,belekakilt,bacilus satöbbi,satöbbi.Szoval mindent ujat vettem.Majd 6 honapos volt a lànyom,betértem egy bababörzére,unalombol.Volt két nagyon szép àllapotu plüss rugi,törmelék àron,mint ami a boltokban van.Megvettem.Kicsit még huztam a szàmat,hogy ugyan mit csinàltam,aztàn kimostam,jol öblitöztem,kivasaltam,és ràadtam.Azota huuu én minden honapba a baba börzéken vagyok,söt még jàtékokat is megveszek hasznàltan,kimosom,lemosom,fertötlenitem.Babakocsit ujat vettem,de ha tudom....Buggy most hasznnàlt.Az enyém is kakàl,pisil,hàny,koszol satböbbi.A dràga uj ruhàkat csak arra hasznàlni felesleges.Szoval utcàra veszek neki ujakat,de pizsama,jàtékok,buggy és sok egyéb hasznàlt.
2009. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én úgy is tettem a baba alá plédet, ha betettem a babakocsiba, eszembe se jutott, hogy ne rakjak alá valamit.
2009. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vhogy biztos ki lehet mosni. Egyébként ha nagyon muszáj beletenném, de előtte egy plédet is raknék bele.
2009. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bele. Na, nem olyanba amit a kuka mellől szedtem össze de jó helyről természetesen.
2009. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha módom van rá újat veszek, de szerintem semmi baj sincs a használt dolgokkal. mi is felnőttünk valahogy és nem csak vadiúj dolgaink voltak, ahogy anyu mesélte. :)
2009. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!