Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós fiam nem akar még...

8 hós fiam nem akar még mászni egy centit sem! Miért nem mászik? Baj?

Figyelt kérdés
Tudom nincs elkésve,de....akkor is. ha hason van kb.5percig ha bírja aztán sír hogy neki úgy nem kényelmes. Akkor hogy fog így majd kúszni,ha napjába kb. 20percet van hason??? csak a tengelye körül forog!
2008. júl. 8. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba más!

A barátnőm kisfia 11 hónapos, csak kúszik, viszont a komppal szalad. Az én fiam 6-7 hónaposan mászott már, viszont nem tudott ülni 10 hónapos koráig, mindig elborult.

Lehet ő nem fog kúszni, hanem feláll, és elindul.

2008. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én egyik gyermekem pont 9 hónapos korában kezdett először mászni, teljesen váratlanul, alig térdelt "kutya pózban" előtte. A szomszéd kisfia pedig, már 9 hónaposan járt! Szerintem nem baj! Ha aggódsz, akkor beszélj a Dévényi Anna alapítvánnyal (a neten keress rájuk!), ők esetleg meg tudják nézni, hogy hol tart a kisfiad a mozgásfejlődésben. Szerintem nincs gond!
2008. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sem.....7hónapos.nekem még 2 hónapot mondtak-és utána terápiát....jók megijesztettek.pedig sztem ráér-lusta pasi
2008. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!