Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hós és annál idősebb babátok...

16hós és annál idősebb babátok még mindig a rácsos babaágyban alszik?

Figyelt kérdés
Van valami köztes megoldás a babaágy és a heverő (majd amikor nagyobb lesz) között? A mostani babaágyról nem vehető le a rács (60x120 -as). Most még elvan benne, de szerintem ki fogja nőni. Vagy ez hogyan van? Még nem lehet -gondolom- a végleges ágyba szoktatni, hiszen lepottyan belőle.
2009. nov. 15. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 hósan mindenkinek rácsos ágya van. Az enyém 17 hós, de egyáltalán nem tervezzük hogy másban aludjon.Igaz 140*70es ágyunk van, elég nagy.Amíg elfér, addig hagyd benne.
2009. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor mi kivételek vagyunk, mert 16 hós Lányom már nem rácsoságyban alszik, hanem leesésgátlós heverőn. Nem szerette a rácsoságyat így 14 hósan lecseréltük neki..

2009. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15.5 hós a fiam, még rácsos ágyban alszik, szerintem jó ideig.
2009. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 16 hónapos, most tervezzük, hogy csináltatunk neki egy ágyat (rendes felnőtt méretűt) egy asztalossal. Már ő sem szeret igazán benne aludni.
2009. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

az én kisfiam két éves, augusztus óta nem hajlandó a kiságyban aludni

egy hete kapott nagyobbítható ágyat(3 hossza van), aminek a karjai leesésgátlóként funkcionálnak, ebben szivesen alszik

mindenkinek mutogatja az új ágyát, nagyon cuki

sztem minden baba életében eljön az az időszak mikor nem akar a rácsos ágyban aludni, ezt kifejezésre is juttatja, elég akkor lecserélni az ágyat, vagy persze ha kinövi, vagy ha kistesó fogja birtokba venni előbb-utóbb

2009. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!