Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy 4 hónapos baba hisztis?

Lehet egy 4 hónapos baba hisztis?

Figyelt kérdés
Mostanában rászokott arra h neki áll sivalkodni.Elöször csak játék aztán átcsap hisztibe.olyankor annyira sikit mint amikor megszületett talán még jobban is. Ráadásul ugy beletudja lovalni magát h piros foltok lesznek az arcán.1 csepp könny sincs a szemében és ha felveszem akkor mintha elvágták volna csend van.Mindent kizártam h baja lenne nem éhes nincs tele a pelus nem fáj a poci sem.ja és akkor is ha ott vok mellette csinálja és ha hagyom vagy ki megyek akkor is. De akkor mi lehet?Hiszti?Vagy valami más?
2009. nov. 14. 23:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%
Néha szerintem elég az is ha csak pozíciót változtatsz, mert már unja, hogy pl. hanyatt fekve játszik. Az is lehet hogy álmos egy picit.
2009. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
51%
Miert kell egymast szapolni? Es miert nem adunk valaszt a kerdezonek? Es miert kell elitelni valakit ha maskepp csinal mint TE? egyes emberek gusztustalan modon vadaskodnak es elitelnek ahelyett h magukba neznenek (tisztelet a kivetelnek persze...)
2009. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%

Minden gyerek más és más, más úton és gyorsasággal fejlődnek. Valószínűleg nem azt mondja a 6 hetes gyerek, hogy "baba", hanem pont ilyen hangokon gügyög. Nálunk épp itt volt Bea barátnőm, amikor a picinek azt sikerült életében először mondani, hogy "beö" - mi is mókáztunk, hogy Beát mondott :). És igen, ismétli is, mert tetszik neki a hang.


Hiszti? Szerintem van hisztis baba és nem hisztis. Ezt az anyukának kell tudnia. Ha tényleg minden lehetséges okot kizártál - beleértve ebbe azt is, hogy fáradt/álmos és mégis sír, akkor lehet, hogy hiszti.

Az én kisfiam estefelé nagyon nyűgös. Várja apát haza és ezért nem bírom elaltatni, amikor apa hazajön, fenn akar vele lenni, játszani. Ezek miatt úgy elfárad, hogy már a fáradtságtól sír és semmit sem lehet vele kezdeni egy idő után. Sajnos ilyenkor kézben is ordít és néha csak az álomba sírás segít :((, pedig esküszöm mindent próbálunk a sírás ellen.


2.5 hónapos baba anyukája

2009. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
59%
A bennszülöttek is magukra kötözik a gyereküket és nem gondolom, hogy hisztiznek azok kisgyerekek:-)
2009. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. nov. 18. 11:47
 26/30 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Itt csak olyanok írtak neked akinek hasonló korú a babája, vagy kisebb. Az én fiam már 17 hónapos. Még mindig emlékszem az életkori sajátosságaira. Mi ebben a kórban úgy oldottuk meg, hogy vettünk egy játszószőnyeget ott elvolt fél órákat, aztán ha feldühödött, mindig mutattunk valalmi világítós forgós csilivilit, azt nagyon szerette. Este muszáj kb 6 hónapos koráig a dédelgetése vagy akkor vinni sétálni, mert akkor nagyon kész volt, sokszor csak üvöltött, meg nyüglődött. Aztán mikor elkezdett mászni 5 hónaposan akkor azzal folalta le magát, csak mindig résen kell lenni, de ha úgy alakítasz ki egy kis részt akkor jó. életed van úgymond. Aztán kb. 7 hónapos volt mikor ha nem látott megint csak üvöltött, ez a szep. szorongásos időszakuk a babáknak, ez se hiszti. Az igazi hiszti kb 8-9 hónapos korában jött el. Mivel nem vezetgettük, állandóan gyakorolt és 9 hónaposan már egyedül ment. Na onnantól nem volt megállás. Egész nap menni akart. Aztán mikor már 1 évesen rohanni is tudott, csillapodott ez e tettvágya és elkezdett logikai játékokat játszani. A legrosszabb időszaka a 13-14 hónapos kor. Tör, zúz rombol, ellenkezik, hisztizik ezerrel. Na majd megtapasztalod... Azért írtam így le, hogy lásd ahogy egyre nagyobb úgy egyre több a gond vele, ez még semmi amit most csinál.

2009. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
67%

Hát jókat röhögtem a válaszokon!

A 11:59-es szépen leírta neked, én is csak csatlakozni tudok hozzá.A lányom a jövő héten lesz 10hós.Na, ilyen korban már tényleg tud hisztizni, ha valami nem úgy van ahogy szeretné!

Sztem a babád egyszerűen csak unatkozik (kb.5-10percre köti le valami).Ilyenkor már nagyon érdekli a világ, de még nincs meg a képessége, hogy egyedül boldoguljon.Ezért halgat el ha ölbe veszed, onnan lát mindent.Én úgy oldottam meg hogy leraktam a fr.ágyra és körberaktam játékokkal, ha unta az egyiket kapott mást.Amikor a konyhába volt dolgom, beraktam a hordozóba és mindenféléket felaggattam neki a hordozó karjára.Így elszórakozott mig én ettem stb.Nekünk van egy álványos babahintánk, az a mai napig hasznos dolog.Még most is bele rakom, ha nem akarom hogy garázdálkodjon míg pl. a WC-n vagyok.

2009. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
84%
11.59-es vagyok. Miért is kellett így lepontozni. Na most sorra nyomok ezért minden b@romnak egy lefelekezet. És aztán az idők foylamán majd megtapasztaljátok milyen igazat mondtam. Sok sikert!!!!!!!!!
2009. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
78%
11:59nek tök igaza van. a fiam másfél éves. már hisztizik... de nem 6 hetesen, 2 és fél hónaposan, meg 4 hónaposan. majd megtapasztaljátok, h mi a hiszti. a sírás egyáltalán nem az...
2009. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat!!!Föleg a 11:59-est és az utánna lévöket!És nagyon megköszönném ha nem pontozná le senki a válaszokat föleg nem a hasznosakat!!!
2009. nov. 18. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!