Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy 4 hónapos baba hisztis?

Lehet egy 4 hónapos baba hisztis?

Figyelt kérdés
Mostanában rászokott arra h neki áll sivalkodni.Elöször csak játék aztán átcsap hisztibe.olyankor annyira sikit mint amikor megszületett talán még jobban is. Ráadásul ugy beletudja lovalni magát h piros foltok lesznek az arcán.1 csepp könny sincs a szemében és ha felveszem akkor mintha elvágták volna csend van.Mindent kizártam h baja lenne nem éhes nincs tele a pelus nem fáj a poci sem.ja és akkor is ha ott vok mellette csinálja és ha hagyom vagy ki megyek akkor is. De akkor mi lehet?Hiszti?Vagy valami más?
2009. nov. 14. 23:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%
És hogy a kérdésedre válaszoljak, igenis lehet már egy 4 hónapos baba hisztis. El lehet olvasni szakértői könyveket, ott is mind azt írja, hogy ugye ált. 3 hónapos korig van a hasfájás, akkor még nyugodtan foghatjuk, dédelgetjük, de aztán vigyázzunk, mert utána már jobban tudatára ébred a baba és rájön, hogy milyen jó is ez neki, pedig már nincs is hasfájás. (de ez csak egy példa)
2009. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
De azért hat hetes, az még nagyon kicsi, az még nem hisztizik, s főleg nem mondja, hogy baba:)Legaláb is azért nem, mert az anyja megtanította neki. Egy négy hónapos baba, az már szerintem is hisztizhet, azt már nem kell felkapkodni,de egy hat hetes az még nagyon picike...Az enyém 4,5 hónapos, és nálunk is hiszti van, de nem várhatom el tőle, hogy egész nap lekösse magát, egy idő után azért neki is szüsége van rá, hogy foglalkozzak vele,és akkor én felveszem,és játszunk...
2009. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%
Egész délelőtt hagyni, hogy magában legyen csak azért,mert neked főzni kell,miért nem akkor teszed, amikor alszik?
2009. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarok beleszólni, de én nem feltétlen azt veszem le az írásból, hogy egész délelőtt fenn van a pici és sír, amíg anyukája főz, mos, takarít. Gondolom, akkor alszik. Ez már megint inkább csak kötekedés.
2009. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
Félre értettél, én a hat hetes anyukájának írtam, a kérdezőt megértem ebben a cipőben vagyok én is.De szerintem a négy hónapos babák egy idő után azért nyafognak, mert unatkoznak egy helyben, igénylik,hogy szórakoztassák őket...
2009. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%

Csak egy pár választ olvastam, hogy ne nagyon idegesítsem fel magam. :) Tegnap ugyanez történt velünk is :) Előző hetekben úgy ordított könnyek nélkül, hogy csak na. Aztán ha felvettük, elégedetten bámult...

Tegnap már akkor is ordított, amikor ölben volt - az esti evés és fürdetés után, ilyet nem szokott csinálni. Fogalmunk sincs, hogy az mi volt, de nem tartott sokáig. A szüleim és anyósomék szerint is el van kapatva, de mi nem így gondoljuk. Ha ő ölben érzi jól magát, akkor mi igenis felvesszük!!! Nekünk is rossz érzés sírni hagyni, hát még a babának!! És nem kell vele egész nap ezt csinálni, csak a nap bizonyos szakaszában. A munka pedig halad itthon:)

2009. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
köszönöm annak aki válaszolt.fogalmam sincs h mi van vele.De nagyon rossz h ezt csinálja.És sokat van vele foglalkozva. A veszekedöket pedig megkérem h ha lehet ne itt ontsák ki egymás vérét nem azért tettem fel a kérdést.csak szerettem volna tudni h hasonló helyzetben volt-e vki és ha igen mit tett.
2009. nov. 15. 10:51
 18/30 anonim ***** válasza:
80%
8:25 ös végre egy normális ember. Csoda hogy léteznek ilyen emberek mint mi. Nagyon sok válaszomra találtam eredményt az írásodból. Köszönöm szépen.
2009. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
48%

ma 09:00! Az én babám nagyon keveset alszik már születése óta! Akkor tán ne főzzek??? Vagy éjszakai műszakban főzőcskézzek, mert akkor alszik a fiam???És igenis egy ekkora baba is tud hisztizni! A szomszédunk babája rá a példa, aki 8 hetes, és a családja is belátja, hogy ez hisztizés és nem más.

A másik válaszolónak pedig a válaszom, én nem tanítottam neki azt hogy mondja, hogy baba, egyszercsak mondta és kész. De ha mondom neki, akkor ismétli, ha tetszik,ha nem...

2009. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%
6 hetesen beszél a baba....besz.rok XD
2009. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!