Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy 4 hónapos baba hisztis?

Lehet egy 4 hónapos baba hisztis?

Figyelt kérdés
Mostanában rászokott arra h neki áll sivalkodni.Elöször csak játék aztán átcsap hisztibe.olyankor annyira sikit mint amikor megszületett talán még jobban is. Ráadásul ugy beletudja lovalni magát h piros foltok lesznek az arcán.1 csepp könny sincs a szemében és ha felveszem akkor mintha elvágták volna csend van.Mindent kizártam h baja lenne nem éhes nincs tele a pelus nem fáj a poci sem.ja és akkor is ha ott vok mellette csinálja és ha hagyom vagy ki megyek akkor is. De akkor mi lehet?Hiszti?Vagy valami más?
2009. nov. 14. 23:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Csak simán azt akarja h vegye ölbe az anyja. Ez nem hiszti,egy gyerek igy müködik
2009. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Na jó de van mikor a kezemben kezdi el akkor mi van? Amugy köszi.
2009. nov. 14. 23:39
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi,azért irtam mert azt irtad ha felveszed abbahagyja.Ha a kezedben is ordít lehet hogy fáj valamije?
2009. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%

Egy gyerek nem így "működik" kedves első! Egyébként is nincs rajtuk kapcsoló, hogy működjenek...

Ez sajnos hiszti! Nálunk is próbálkozik a 6 hetes fiam, de én nem mindíg tudom felvenni, főleg ha egyedül vagyok és éppen főzök. Akkor 5 perc után észreveszi magát, hogy ezzel nem ér el semmit, és szépen abbahagyja. És nem vagyok kegyetlen, csak éppen már tudom, hogy melyik sírása jelenti azt, hogy éhes, szomjas, pelusbaj, mert olyankor rögtön foglalkozok vele. De a hiszti az más, ott rá kell vezetni már ilyen korban, hogy nem csak körülötte forog a világ, hogy van más dolgod is, nem lehet mindíg az amit ő akar. Azért hisztinek, mert unatkoznak és kézben szeretnének lenni. Nálunk is könny nélkül (ha nagy baja van, akkor könnyezik!) és ugyanúgy kipirosodik, ahogy írtad.

2009. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
És ez oylan marha nagy bün hogy az ujszülött gyereked téged igényel,a közelséged? Nem egy nylaokáért hisztizik,csak szimplán kipottyantottad őt ide 6 hete,egy idegen világba,ahol teljesen védtelen. Ha nincs rajtuk kapcsoló,akkor meg nem cska az alapvető igényieket kell kielégiteni (evés,ivás,kakis pelus). Vagy te se igényled a szociális éirntkezést?az emberek 80 évesen is visszasirják az anyjukat nem hogy pár honaposan.
2009. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%

Jó ember! Nem azt írtam, hogy nem foglalkozom vele!!!! Egész nap beszélek hozzá és énekelek neki. A te gyereked ki tudta mondani 6 hetesen a védőnő előtt, hogy baba?? Az enyém igen, akkor ne mondd, hogy nem foglalkozom vele!

De nem veszem állandóan fel, amikor hisztizik! Sajnos az apja abban a két hétben amíg szabin volt nagyon hozzászoktatta, hogy kis sírás aztán kézben tartás. De egyedül ezt nem nagyon tudom egész nap megcsinálni! És nem pottyantottam, hanem megszültem! Lehet, hogy te potyogtatni szoktad a gyerekeidet, én nem.

Délelőtt főzök, csinálom a házimunkát, de a délután csak a babáé, ilyenkor sétálok vele, játszunk, beszélek hozzá.

2009. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%

Még annyi, hogy írtad, hogy nem egy nyalókáért hisztizik. Ha ilyen kis korban ráhagysz mindent, ha nagyobb lesz, majd a bevásárló központ közepén fogja a földhöz vágni magát a gyerek azért a bizonyos nyalókáért...

És az nagyon ciki, amikor mindenki a gyerekedet beszéli ki, hogy nincs megnevelve.

Ne mondd, hogy nem így van! Munkámból kifolyólag mindennap szembesültem ilyen gyerekekkel.

2009. nov. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
Egy bizonyos mértékig hagyni kell sírni, ha tényleg nincs más baja. 4 gyerekes anyuka.
2009. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
6 hetesen baba???Ilyet még én nem hallottam!!!Bocsi.
2009. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan ti normálisak vagytok???? Már hetek óta olvasom az ilyen és ehhez hasonló kérdésekre a válaszokat és hogy mindig akad olyan - nem is tudom minek nevezzem - anyuka, aki azt írja, hogy állandóan fogni kell a gyereket! Milyen hülye tanács ez???? Annyira megnézném az egész napját egy állandóan ordító gyerekkel. Mikor wc-re kell menni, akkor is vinnétek magatokkal? VAgy addig nem mennétek, amíg apa haza nem ér, vagy hogy a francba csinálnátok? Mert itt is az a válaszoló, aki írta, hogy néha le kell tenni, mert mást is kell csinálni, és akkor sír legfeljebb (nem lesz tőle semmi baja, ha 5-10 percig sír!) őrá rögtön ugrotok, hogy mi az, hogy 6 hetesen nem cipeli egész nap. Nem értem én ezt. Tán ennyire el kell temetni magunkat? És csak a gyerekkel foglalkozni? Apára nektek jut idő, vagy ő is megszűnik létezni? VAgy esetleg ha együtt vagytok vele, akkor is rátok van kötve a baba? (nem kell erre ugrani, gondolom, hogy nem, vagy inkább remélem... )
2009. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!