Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babámmal? Alig eszik.

Mi lehet a babámmal? Alig eszik.

Figyelt kérdés
11 hónapos, 3-4 napja nem eszik vacsit, napközben is alig akar enni, sokszor a fele adagot eszi meg, mint szokta. Nem látom, hogy a foga jönne (akkor nem szokta elfogadni az ételt, még a tápszert sem), jókedvvel játszik. Napközben keveset alszik (máskor sem szokott sokat, de most még annyit sem). Nem sír keservesen, hogy fájdalma lenne valahol. Esetleg kerülgetheti valami vírus, vagy most fejlődési ugrása lenne és ilyenkor a babák sokat változnak, válogatósak lesznek. Nem tudom már elképzelni mi lehet a baj. Miért nem eszik? Aki hasonlót tapasztalt megosztaná velem? Hátha olyat válaszoltok amire nem is gondolok. Köszi előre is a válaszokat.
2009. nov. 14. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
velünk is volt ilyesmi, 9-11 hónapos koráig alig evett. Végül kiderült, hogy mégis a fogai miatt volt, több jött egyszerre, és a mélyben már mocorogtak (holott eleinte én sem láttam semmit). Nem szabad erőltetni a kaját, mert akkor még rosszabb lesz, ez a lényeg. figyelj rá, hogy sokat igyon. A fiam még fogyott is, aztán úgy elmúlt ez az egész, ahogy jött. Lassan 16 hónapos lesz, és azóta is eszik rendesen.
2009. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!