Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt adnál ki maxxx...

Mennyi pénzt adnál ki maxxx egy kiságyra vagy babakocsira?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy ha pl. lenne miből kiadni,csak máshol is elférne az a pénz. de ha akarnád megtehetnéd hogy bármilyen áron vegyél babakocsit?
2009. nov. 14. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ÉN a neten vettem egy vaci új baba szoba szettet, kiságy ami később átalakítható ággyá így 4 éves koráig használható matraccal, pelenkázó szekrény gardrób 100.000 ft. A pelenkázó később komód lesz és így a gardróbbal nagyon szép fa és fehér bútorlapból van modenr stlíusú tizen éves koráig jó lesz!

Babakocsit Quinny buzzt vettem újjonan 180.000. ért hordozóval mózessel, nagyon szuper,mindenhez van szúnyogháló esővédő, a hordozót is rá lehet tenni a vázra, 3 kerekű nagyon könnyű tolni manőverezni vele. Kényelmes jó tágas. Könnyű összecsukni kinyitni, kerekei gombnyomással le fel tehetők így kis autóban is elfér.

Szomszédunk vett egy kockás babakocsit, 2 hónapig használták, elegük lett nem fért be a csomagtartóba, vettek egy kisebbet ami bele fért, de 1 éves korára a gyerkőnek szűk lett, így a harmadik esernyő kocsijukat vették+ a hordozó. Na most ezt össze adva járnak 150.000.- nél. EGyszer veszek jót, ami 2-3 babát is kiszolgál nekem, és még utánna valakinek el tudom ajándékozni.

Ja, és huzata mosható, nem fakul nem kopik, ááááá nagyon szuper kocsi!

2009. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kiságy (natúr fa) tavaly iylenkor 12 ezer volt, babakocsi (TS-es) 50 ezer.
2009. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

előző

matrac bele 3 ezer, rácsvédő ugyanannyi volt.

2009. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!