Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt adnál ki maxxx...

Mennyi pénzt adnál ki maxxx egy kiságyra vagy babakocsira?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy ha pl. lenne miből kiadni,csak máshol is elférne az a pénz. de ha akarnád megtehetnéd hogy bármilyen áron vegyél babakocsit?
2009. nov. 14. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiságyra nem sokat, mivel a matrac a lényeg, én 12ezerért vettem használtan ágyat. Egy jó babakocsi viszont nagyon megéri az árát a hónapok alatt és sok kellemetlenségtől megkímél, ezért Jane Slalomot vettem + Mátrixot, szintén használtan 85ezerért. Épp ez van, van pénzünk, de másra is kellene, viszont nem engedtem ebből. Mivel élete első évében sok időt tölt a babakocsiban és a hordozóban az legyen kényelmes, ne rázza szét, ne fújja át a szél, ne legyen "fapados", legyen a hordozó fektethető, biztonságos, praktikus és az egész nézzen ki jól, hiszen én meg több, mint egy évig tolom. Nekem ez is fontos.
2009. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én 10.000Ft-nál nem adnék többet...Különben vannak bizonyos aukciós oldalak,ahol mindent olcson meg tudsz venni.
2009. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! Kiságyra nem költenék sokat, nem a keret számít. Matracot is lehet már bele nagyon jó áron venni, én erre nem költenék többet mint 20 e ft /mi mondjuk úgy kaptuk cakli pakli/.

Babakocsival én is úgy vagyok mint az első válaszoló, arra max. 100e ft-ot adnék ki, igaz nagyon tetszik a Bugaboo kocsi, de azt már túlzásnak tartom... Úgy gondolom hogy most már nagyon jó babkocsikat lehet kifogni nagyon jó áron, újat is amihez mindenféle tartozék van, éppen azért mert mára már hatalmassá vált a kínálat, szorítják le egymás árait.

2009. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olcsó Bergon van azt is használtan vettem. És sokkal jobban el van a gyerek benne mint másnak a 150000 Ft-osba. Kényelme és bár már nagy de még mindig szeret benne lenni. Mindig rá is csodálkoznak, hogy még milyen jól el van benne. Pedig sokat használom és mindent kibírt terepet, buszt.Ismerősöm a mindenből a legdrágábat vette és még sincs el benne egy percet se. Igaz elnézve a babyhordozó részét ránézésre is kényelmetlenek láttam az én olcsó 10000 Ft-os hordozómmal szemben ami kényelmes és tágas volt nem volt össze görnyedve a gyerek benne mint az övében. Később az autós üléssel is így jártunk.Igez azt elmondhatja, hogy divatos de engem nem érdekel a divat és a nagyzolás. 35000 Ft-tól nem adnák ki érte többet.
2009. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kiságyat mi is ugy kaptuk,teljesen alap,nem is vennék csicsásat ha tehetném se,ahogy irták,a matrac a lényeg.

babakocsi ami tetszik,80 körül van,de tuti olcsóbban hozzájutnék.A mostanit 20ért vettük(használt),és a célnak tökéletesen megfelel,kisfiam is imádja!!

2009. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a kiságyat 20e-ért vettem matracostul. Jó vétel volt bababoltban. a babakocsi sem volt drágább, ezt meg akciósan vettük, valami gagyi ugyan, de kényelmesnek látszik, és jókat alszik is benne a kislányom. A célnak megfelel. Nekem a hordozó a lényegesebb, mert többnyire azt használjuk. Ezt viszont kaptuk.

De tekintve azt, hogy ezeket a dolgokat meddig fogja használni a gyerek nem dobálnék ki csillagászati összegeket az ablakon. Divatból meg főleg!!!

2009. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a kiságyért kb.40.000. a babakocsiért 60.000.- adnék.De mi a babakocsit kaptuk, szeretem, de mást választottam volna.A kiságyat meg akciósan sikerült megvennünk a brendonban, így az is olcsóbb volt.
2009. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ágyra max 20 ezer, babakocsira maximum 100 ezer, azért már nagyon jókat lehet venni.
2009. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Új kiságyat 12 ezerért vettünk, bele a matrac 8ezer volt.

Hordozót kaptunk kölcsön.

Használtan vettem az első babakocsit 20ezerért, aztán a fiam 7 hós korában lecseréltem egy új, vízszintesig dönthető sportkocsira, ezt 15ezerért vettem. (a régit eladtam 16ezerért)

Megtehettem volna, hogy drága babakocsit veszek (főleg, mert a szüleim ki is akarták fizetni) de az ismerőseim körében azt láttam, hogy úgy 1,5 éves korában már esernyőkocsiban toligálták a gyerkőcöt vagy már abban sem, mert nem maradt meg benne. (a fiam most 14 hós, heti egyszer ül be a babakocsiba, amúgy sétálunk)

Az egyik barátnőm vett egy szuper babakocsit 85ezer Ft-ért és úgy 1,5 év múlva széttörött a váza.....

Szerintem felesleges csillagászati összegeket költeni ilyenekre, úgyis rengeteg pénz elmegy még!

2009. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 24 ezerért vettem a kiságyat, 6 ezerért a matracot, 60 ezerért a babakocsit. Szerintem a kiságyra nem érdemes sokat költeni (aludni mindegyikben tud) viszont a babakocsi már más. Minden nap használatban van, és egy-két dolog meg tudja keseríteni a sétákat. Most sem tudnék többet költeni babakocsira, de ha megtehetném, akkor jobbat vettem volna.
2009. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!