Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy merészeli ezeket? Szankió...

Hogy merészeli ezeket? Szankiókat vezesek be a babám érdekében?

Figyelt kérdés

Ti mit mondanátok, tennétek ha anyósotok akivel együtt laknátok, belekontárkodna a főzésetekbe, bemenne a szobába, beleszólna mindenbe és ...?


Én most nagyon kiakadtam! Elmenntem ma a babámmal a távolabbi boltba kajcsiért meg terhes tesztért, erre mire hazaértem Mit látok???Láttom nyitva a szobám ablaka ebben a hidegben (baba most kezdett gyógyulni)

Anyós meg após csodálkozik, azt hitték anyumhoz menntem a babával.

Nem lenne baj ha nem vetkőznék le tökre hogy megszoptassam.

A szoba hideg volt, mosott tiszta rucikat bevitték a székemre tették. A nagy problémám az, hogy hogy mernek bemenni a szobába kinyitni az ablakot, büdös vagyok vagy mi? Teljesen felment a pumpa!!! Azt gondolják hogy nem szellőztetek soha... egyszer mondták is :( pedig nem igaz!

Ki tudja miket keresgél a szobában...és van intim dolgok is.


A másik, hogy főztem és belekontárkodik, belenyúl, lezárja korábban....



Mit mondjak neki? Ti mit mondanátok? Ajjjjjjjjjj de kiakadtam!!!!! Főleg ezzel az ablak nyitással!

Most aztán lebuktak, tudom ha elmegyek mit csinálnak!


Babámat eg nyaggatják...:(


léccccccciiiii írjatok hogy ti mit mondaanátok nekik a helyemben?


2009. nov. 14. 16:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
azon nem akadtál ki, hogy a mosott, tiszta rucikat bevitték és a székedre tették? Ki mosta és vasalta ki? Gondolom, az a szemét anyósod!
2009. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az anyós-téma mindig érzékeny téma minden nőnél. Neked önálló életed kellene, hogy legyen önálló élettérrel, s a férfivel, aki rád hallgat. Biztosan ezt szeretnéd, s ez velük nem valósulhat meg. Valószínűleg több probléma van itt a háttérben mint amit leírtál. Szerintem igyekezz különálló életet élni, elköltözni a kis családoddal, amíg az idegeid nem mennek rá anyósra.
2009. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Így, hogy csak ezt a néhány sort olvastam, azt mondom, hálátlan vagy. Én ezeknek a dolgoknak csak örülnék...Azonban nem látok bele az élatatekbe...
2009. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
...és milyen szó az, hogy "léccccccciiii"? Lehet, tényleg túl fiatal vagy?
2009. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
életetekbe :)
2009. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
és mi van akkor ha 13 éves is lenne !!!??a kérdezö.A kérdés nem arra irányült hogy ö hány éves ës milyen a szókincse..Annyira szörszálhasogató itt már mindenki..
2009. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Sok buta nő ...


Szerintetek ezen a kis dolgon akadtam ki a legjobban? Talán ez volt hab a tortán!

Ezer gondom van és gondoltam hát ha van itt megértő lélek aki átélte ezeket.

Lehet hülyén fogalmaztam, mert ideges voltam!

Lehet az is, hogy fiatal vagyok, de ti meg vén pics.k! Hogy finoman fogalmazzak! (akik sértegető, butaságokat írtak)


Azért mert anyósnál lakok az nem jelenti hogy jöhet mehet a szobába, intim dolgokat láttva amihez (köszi a hozzászolásokat, igaz) semmi köze.

És én mosstam a ruháimat! Te nagyon inteligens lény! Nálatok még lehet anyukád mossa a bugyidat, de nálunk már nem!

Nem szoktam após előtt se szoptatni, mert meleg van a másik szobában.

Másik, logikus ha a babám most kezd meggyógyúlni, jót tesz neki a friss levegő kint a szabadban és igen is baj ha hideg a szoba! Mivel ha levetkőztetem akkor még jobban beteg lehet!

2009. nov. 15. 18:21
 18/25 anonim ***** válasza:
kicsikém, szánalmasan buta vagy!
2009. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Max. 16 vagy, a fogalmazásod alapján :)
2009. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
úgy egyébként nem mindegy mennyi idős?Szerintem is rosszul fogalmaztál.olyan problémákat soroltál fel,ami egy együttéléssel vele jár,de ezek nem problémák,csak meg kell őket beszélni.sajna az élet erről szól.alkalmazkodni ezerrel.főleg,ha nincs más lehetőséged máshol lakni.és ha tényleg nincs mit takargatnod,akkor ne idegeskedj azon,hogy bemegy.ha meg kutat,akkor tüntezsd el azokat a dolgokat amik neked intimek,hogy te tudja megtalálni.és ne vén ....d le azokat az anyukákat akik ennél sokkal nagyobb problémával küzdenek.elhiszem,hogy neked most ez a legnagyobb gondod.de ezt meg lehet beszélni,és meg is kell.
2009. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!