Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy merészeli ezeket? Szankió...

Hogy merészeli ezeket? Szankiókat vezesek be a babám érdekében?

Figyelt kérdés

Ti mit mondanátok, tennétek ha anyósotok akivel együtt laknátok, belekontárkodna a főzésetekbe, bemenne a szobába, beleszólna mindenbe és ...?


Én most nagyon kiakadtam! Elmenntem ma a babámmal a távolabbi boltba kajcsiért meg terhes tesztért, erre mire hazaértem Mit látok???Láttom nyitva a szobám ablaka ebben a hidegben (baba most kezdett gyógyulni)

Anyós meg após csodálkozik, azt hitték anyumhoz menntem a babával.

Nem lenne baj ha nem vetkőznék le tökre hogy megszoptassam.

A szoba hideg volt, mosott tiszta rucikat bevitték a székemre tették. A nagy problémám az, hogy hogy mernek bemenni a szobába kinyitni az ablakot, büdös vagyok vagy mi? Teljesen felment a pumpa!!! Azt gondolják hogy nem szellőztetek soha... egyszer mondták is :( pedig nem igaz!

Ki tudja miket keresgél a szobában...és van intim dolgok is.


A másik, hogy főztem és belekontárkodik, belenyúl, lezárja korábban....



Mit mondjak neki? Ti mit mondanátok? Ajjjjjjjjjj de kiakadtam!!!!! Főleg ezzel az ablak nyitással!

Most aztán lebuktak, tudom ha elmegyek mit csinálnak!


Babámat eg nyaggatják...:(


léccccccciiiii írjatok hogy ti mit mondaanátok nekik a helyemben?


2009. nov. 14. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Te laksz az Ő lakásukban,vagy Ők a Tiedében??

Különben semmi kivetnivalót nem találok benne,hisz csak jót akartak,hogy mire megjössz,kiszellőzik és fel is melegszik a szoba,hisz a gyerek miatt tényleg kevesebbet szellőztetsz.Mért gondolod,hogy kutatnak??Te azt csinálnád??Segítenek,hajtogatnak,figyelnek Rád.Mi is a baj??Hogy a gyereket is látni akarják?? Én egy sima köszönömmel elintéztem volna és ha már pucérra kell vetkőzni a szoptatáshoz,akkor átmentem volna az Ő meleg szobájukba.Nincs baj,akkor csinálsz??Ez is egy jó program!!

2009. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Ha az anyóséknél laksz, akkor ott TE NEM VEZETHETSZ BE SEMMILYEN SZANKCIÓT!, ök vannak otthon, te vagy az idegen. Ha nem tetszik, költözz máshova, de akkor az azzal is jár, hogy sok minden kényelemröl is le kell mondanod - hogy csak egy példát mondjak: ha boltba akarsz menni, akkor a gyereket is kell vinned, mert nincs kire hagyni. Vagy mégy vagy alkalmazkodsz.

Egyébként a gyereknek nem árt a friss levegö,söt inkább egészséges.

2009. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

szia!


3x elolvastam, de ne haragudj, azt gondolom, hogy Te max. 17 éves lehetsz és nagyon unatkozol. Kinek mi köze itt ahhoz, hogy Te miért mentél a boltba? Vagy a terhesteszt az valami szerepet játszik a mondandódban?


"Nem lenne baj ha nem vetkőznék le tökre hogy megszoptassam." Hát nem sztriptíz a szoptatás! :)annyi csak, hogy kiveszem a cicit a melltartóból, felemelem a pólóm aztán be a kicsi szájába, mit kell ezen vetkőzni??


De még egy logikai bukfenc.


Láttom nyitva a szobám ablaka ebben a hidegben (baba most kezdett gyógyulni) Akkor miért viszed ki? Kell pár nap, míg erősödik, nem kell rögtön kivinni...Meg az nem baj egyébként ha jól át van szellőztetve a szoba, főleg betegség esetén! Van fűtés nem? 10 perc és újra bemelegszik...

2009. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
hát szeritem is túl reagálod a dolgot.ne abból indulj ki,hogy a rosszindulat vezérli őket.kicsit magadba kéne szállnod és őszintének lenni magadhoz.lehet,hogy ők sem a legjobb módszert választják,de nem hinném,hogy akarnának bántani,és ha kutatnak akkor mit találnak?és mit akarnának elérni vele?ha ennyire feltudod magad pörgetni az nem tesz jot a szoptatásnak se.elmehet még a tejed is.ha meg tényleg ennyire gonoszak akkor próbáljatok más megoldást találni,albérlet,te szüleid vagy rokonok.
2009. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%
Hát én eltudom képzelni hogy a ruhäkat is csak azërt vitték be a szobába hogy legyen indok a kutakodásra..És engem igenis zavarna ha nem hagyna fözni a magam ritmusában..Az anyós csak maradjon a saját szobájäban és fözzön a magamódján..De ezeket csak elköltözéssel tudnád kiküszöbölni mert közös lónak túrós a háta..mindig sajna:S..:D
2009. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

17:08-nak Túros---------fel van túrva,sebes.A túróhoz semmi köze.

És ebből a történetből sikít a gyereket szültem és ilyen még senkivel nem történt,és essen hasra mindenki.

Szerintem köszönettel tartozol,és tanulj meg alkalmazkodni!!

2009. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
17:08-as: az anyó van otthon, nehogy már ö ne használhassa a konyháját meg csak egy szobában lehessen, mert a menye beköltözött. Te nem vagy egészen ép eszü, ha ezt komolyan gondolod.
2009. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem amit írtál... fura a fogalmazásod is, nem egyértelmű a gond.

Nem mindegy hogy te laksz náluk, vagy ők nálad. Semmilyen szankciót nem vezethetsz be, max. megkérheted őket hogy ne járkáljanak a szobádban, és ne akkor szellőztessenek amikor félpucér a gyerek. Vagy te voltál félpucér?? Illetve kérd meg őket hagyják hogy úgy csináld a dolgokat ahogy te szeretnéd.

2009. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
én csak annyit írok, hogy NYUGI, ismerek olyanokat akik anysékkal laknak és sokkal cifrábbakat csinálnak, szóval te még jó helyzetben vagy, gondolj bele, hogy nekik is együtt kell élni veletek, nem csak neked velük én gondolom, hogy szívesebben laknátok külön, de kitartás és elhatározás kérdése, szurkolok hogy mielőbb sikerüljön mindenki érdekében
2009. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Én anyósommal lakom egy fedél alatt, igaz építettünk külön lakrészt. A helyzet nálunk is ez volt, hogy egyszer észre vettem hogy bejárkál hozzánk és ki tudja miket turizott. Na én is felkaptam a szart akkor, utána állandóan bezártam a szoba ajtaját /amin keresztül át tudott jönni/ hogy észre vegye magát. Ha van nektek is kulcsotok egyszerűen zárd be. Lehet hogy az ő háza de ott a te/ti intim dolgaitok vannak, amihez egész egyszerűen semmi köze.
2009. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!