Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadattátok vagy be fogjátok...

Beadattátok vagy be fogjátok adatni magatoknak a H1N1 elleni oltást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
15:04 vagyok, nekünk teljesen ingyen volt a baba miatt. Se a vakcináért, se az oltásért nem kellett fizetni.
2009. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Vki írta, hogy 8000-be került kettőjüknek!Jó r...k dokit fogott ki.A miénk semmit nem kért,és másoktól is ezt hallottam.
2009. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
1 hónapja beadattuk magunknak a párommal
2009. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
A férjemet a munkahelyén beoltották, a 3 éves fiam is megkapta és én is még 37 hetes terhesen. Azóta megszületett a babám, még pont belefért a két hétbe, hogy kialakuljon benne is a védettség. Így sokkal nyugodtabb vagyok. Ha nem adatom be és valami nagy bajuk lesz mert elkapták a vírust soha nem bocsájtanám meg magamnak, hogy megelőzhettem volna, de nem tettem... :-(
2009. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

-Hello

En arra a tudomasra jutottam hogy eddig ahanyan megkaptak az oltast,par szazaleka,megnyomorodott.Amugy en 17 hetes kismama vagyok ,es oszinten megvallom,felek az oltastol is.Igaza van annak aki azt irta:ha Isten azt akarja hogy tovabb eljunk,akkor ugy is lesz.Mindenki sajat maga kell eldontse hogy beoltja magat vagy nem.Az is teny hogy fugg attol is hogy milyen az ember szervezete.Allitola eddig azok haltak meg,akiknek korabban volt egyebb betegseguk is ,esetleg szivbeteg vagy ilyesmi.Kismamak vigyazat!Nekunk 20%-al nagyobb a hala eselye.

2009. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Megnyomorodott a Fluval P-től? Ezt hol hallottad?
2009. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!