Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadattátok vagy be fogjátok...

Beadattátok vagy be fogjátok adatni magatoknak a H1N1 elleni oltást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:13
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van egy 5 hós babám és szoptatom, én ez miatt nem kértem, de a férjem megkapta mindkettőt.
2009. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat! Arra voltam kíváncsi, hogy ebben a nagy útvesztőben kiben hogyan tisztult le a dolog. De látom mindenkiben másképp. Én is beoltattam magam.

Jó egészséget mindenkinek!

2009. nov. 15. 09:40
 23/36 anonim ***** válasza:
Én nagyon elleneztem. De most, hogy valóban beigazolódott, hogy a kismamák jóval veszélyeztetettebbek, nem kockáztattam és beadattam. Van egy kisfiam, férjem...szeretnék még egy babát. Ha lebetegednék majd pocakkal és tudnám, hogy megelőzhettem volna ezzel az oltással, akkor az nagyon rossz lenne....a lebetegedés alatt nem az ágyban fekvést értem, hanem a súlyos állapotokat...nem szeretném magukra hagyni a családom.
2009. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én beadattam, párom nem. Anyósékkal élünk egy társas házban, ők mindketten beadatták. 14 hónapos kisfiam nem kapott oltást.
2009. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Ma megyek és a férjem is, a gyereket (1,5 éves) nem.

Én ellene voltam, de meggyőztek a halálesetek, többek közt a Zalai makk egészséges fiú, aki ráadásul távoli ismerősöm. Tényleg semmi baja nem volt.

Én nem viszem sehova a gyereket, tavaly is kibírtu az influenzajárványt mászkálás nélkü, idén is ki fogjuk. A karácsonyi ajándékok nagy része megvan, a többit netről rendelem. Bevásárolni a gyerek nélkül megyek jobbára este, miután őt ágyba dugtam, így reggelig legalább nem kell közvetlenül érintkeznem vele.

2009. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Én teljesen tanácstalan vagyok..-( Egészségügyi főiskolám van, azt hittem kicsit nagyobb a rálátásom..hát nem.:-( Korábban úgy gondoltam, hogy felfújják az egészet és nem lesznek itt halálos áldozatok. Hát mit mondjak, kicsit berezeltem mikor az első kismama meghalt. De még akkor is úgy gondoltam, hogy nem vagyok terhes sem beteg, nem lesz gond. Mivel 15 hós a lányom most már még jobban elgondolkoztam, mert ugye most már babák is vannak intenzíven. Még most sem vagyok okosabb, de már talán hajlok az oltás felé megmondom őszintén. Szüleim, nagyszüleim, anyósom, sógornőmék és ott a nagyszülők is beoltatták magukat, semmi bajuk, 15 hós babát ott is beoltattak és neki sem lett baja. Én a hétvégét még kivárom aztán döntök.
2009. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Beadattuk, az egész család, beleértve a 1.5 éves kisfiamat is. Mi így vagyunk nyugodtak. Már 3 hete és senkinél semmi mellékhatás.
2009. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Szia, ha valaki oltás ellenes hát én az vagyok, soha nem oltattam magam ! De most berezeltem így én is és a férjem is beoltattuk magunkat. Van egy 4,5 hós kisfiam féltem. Nagyon nehéz volt a döntés sokáig vacilláltam.
2009. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Mi is beoltatjuk magunkat a férjemmel, az egy éves kislányunkat féltjük. De azt is meg kell valljam, hogy eddig azért nem tettük meg, mert bizony nehéz most kiköhögni nyolcezer forintot! Kétezer a vakcina, kétezerért adja be a doki, s mindezt ugye kétszer... Szerintem ez egy rohadt nagy disznóság, mármint, hogy ekkora a veszély, és mégis így leveszik pénzzel az embert. Undorító.
2009. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én igen, férjem igen, 1 éves babánknak nem merjük.
2009. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!