Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar a 9 hos babam tehentejb...

Ha mar a 9 hos babam tehentejbol eszi a tejbegrizet es eszik mar joghurtot is akkor nem vezethetem be szep lassan a tehentejet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is éppen ezen gondolkodom. A tejbegrízt és a tejpépeket tehéntejből készítem, és a lányom is eszik joghurtot, sajtot. Lassan bevezetem, mert még egyéves sem lesz, amikor elindul a bölcsibe, ott meg bolti tejet kapnak majd.
2009. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a tejbegrízt már tehéntejből készíted, akkor már bevezetted neki a tejet :-)
2009. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1éves kor elött hülyeség bevezetni a tejet én nem tettem most 17hós a kisfiam és 2hónapja kezdtem el neki adni...tejpépet én a dobozosat vettem amit vízzel kell higítani,joghurtot sajtot persze már 9hósan kapott, de azért a tehén tejjel vigyázni kéne....kellene...
2009. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!