Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyermekem alszik...

Csak az én gyermekem alszik babakocsiban délben húsz hósan?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek. Már-már szégyellem, hogy ilyen nagy fiamat délben a nappaliban kocsiban tolom el, de az a baj, ha ágyon alszik fél óra múlva fenn van, és lőttek annak hogy bármit főzzek vagy csináljak, mert cicin lóg és sűrűbben ébredezik. Aludni kétféle képpen szokott. Vagy cicin mellettem, (este általában így), vagy babakocsiban (délben). Tudja a rendet, evés, fürdés, alvás, de ha nyügöske, még van hogy este is eltolom és berakom az ágyba. Kiságyba sosem volt. Van macikája, velünk alszik. Meg most vele a babakocsiban ugye délben, de így két órát is alszik. Képzeljétek, volt időszak amikor hajnal kettőkor felkelt, szorongatta maciját, és kiabált, hogy anya, baba, ki... hogy vigyem ki tologatni. Én marha meghát engedtem. De akkor fogzott. Ilyen már nincs, remélem nem is lesz. Szóval? Más hogy csinálja? Szégyelljem el magam, és azonnal tegyem ki a kocsit a lakásból??? Gáz??? Köszi.
2009. nov. 14. 12:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szia! Hát annyi változott, hogy "elvitte a cica" a babakocsit, és az eredmény az lett, hogy most meg csak cicin hajlandó elaludni. Ami nem lenne nagyon baj, csak időközben újra babát várunk, 13 hetes vagyok, és már elég érzékenyek a cicik, no meg egyszer szülni is be kell vonulni, és akkor mi lesz vele? Van tipped???? Már néha pedig mutat hajlandóságot, hogy 1-2 perc cici után magától aludjon, de ritkán.... én sem akarom siratni. Mit csináljunk????
2010. jan. 19. 11:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Gratulálok a babához!!! Hát igen, ne is mondd, most az utóbbi pár napban nekem is cicin alszik el, mert próbálom mellőzni a babakocsit. De ha cicin nem altatom, akkor egyszerűen nem alszik, csak áll a kiságyban és kiabál (11 hós), és én még várok az aludj jól módszerrel, mert végülis nem teher nekem tologatni vagy cicin altatni, csak reménykedek benne, hogy egyszercsak lesz változás.

Neked is sok van még a szülésig, addig hátha szépen lassan rászokik, de hát könnyű azt mondani... Tanácstalan vagyok, de írd meg ha előrelépés van Nálatok :)

2010. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben, neked is sok sikert addig is.
2010. jan. 20. 14:34
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak!!! Szia. Na, az van, hogy mostmár ugye előbb leszokott a babakocsiról. Aztán rá egy hónapra azaz két napja, leszokott ciciről is!!!!!!!! :D Egyszerűen egyik reggel mikor kimásztam mellőle, kiszöktem és egy vattapamacsot beeceteztem, és bekentem vele cicit. Aztán megmutattam fiamnak, hogy megromlott a tejcsi a ciciben és mostmár csak boci tejcsi van. Egész délelőtt ezt mondogattam neki, és a déli alvásnál egyszer kérte a cicit, mondtam neki, hogy gyere itt van, de savanyú. Bekapta nagy undorral és ki is köpte. Semmi sírás nem volt. elfordult az ágyon, simogattam kicsit, ringattam is talán kicsit, de énekeltem és meséltem neki. Húsz perc alatt elaludt. Azóta nincs cici éjjel sem. Még kenegetem lefekvés előtt, de lassan már azt sem kell. Szerencsém volt, hogy erőltetés, nélkül, drasztikus módszer nélkül elhagytuk. Mert így olyan volt, mintha én adnám, de ha neki nem kell, hát sajnálom... :) Szóval a kövi lépés az lesz, hogy két-három hét múlva, megpróbáljuk majd, párommal nem-e aludna.. Sok sikert nektek is, és ne aggódj. Simán fog menni minden, meg lehet oldani sírás nélkül is, ha ügyes és rafinált leszel. Minden jót! Franciska.
2010. jan. 29. 18:28
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja, és írj majd ha valami változott, vagy ha segíteni tudok!!!
2010. jan. 29. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!