Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan küzdjek a cigaretta...

Hogyan küzdjek a cigaretta csikkek ellen?

Figyelt kérdés
Ha sétálni megyünk, egyszerűen félek kivenni a lányom a kocsiból, mert azonnal "rárabol" a földön heverésző csikkekre. Hiába mondom, hogy ne tegye, persze, hogy érdekes az, amit anya tilt:) 15 hónapos, érthető, hogy minden érdekli... Ti hogy kezelitek ezt? Vagy csak nekem okoz ez problémát?
2009. nov. 13. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szólok neki, h nem szabad, kiveszem a kezéből és eldobom. pár hónap alatt beválik:)
2009. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedjetek faleveleket, kavicsot, terméseket: gesztenye, makk, esetleg még vödörben gyűjthetitek is. Majd csak megérti, ez értelmesebb dolog. A csikknél pedig mindig mondd, nem szabad, vedd el tőle.
2009. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pár hónap...mamám:) Ma egy hirtelen mozdulata után már félig a szájából lógott ki. Azt hittem, eldobom az agyam:)

Köszi a választ!

2009. nov. 13. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
bevette a szájába? én biztos idegbajt kaptam volna! ki tudja, milyen alkesz csöves szájában volt előtte! :s
2009. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolhatod... Az összes bagósnak a s.ggébe dugnám az eldobott csikkjét az égő felével! Ezt sose fogom megérteni, hogy miért nem lehet a kukába dobni...
2009. nov. 14. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. mert igénytelenek sajna...

és nem könnyű a picúrokat lebeszélni erről. mi addig jutottunk, h a fiam már "csak" összegyűjti őket, a szájába már nem veszi.

2009. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

mi egy teljesen új játszótérre járunk, amit most adtak át. (Pécs, EKF 2010 stb...)

szóval, ki van téve egy tábla, mely a dohányzást tiltja. azt hiszed a kedves szülőket érdekli?! ugyanúgy bagóznak, konkrétan leszarják, hogy tilos....

2009. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a helyzet ma Magyarországon... Én szolnoki vagyok, de itt sem érdekli az anyukákat a tiltás. Szóval marad a magyarázás ezerrel:) Köszi mindenkinek a választ!
2009. nov. 16. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!