Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom cigaretta...

9 hónapos kislányom cigaretta dohányt evett. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
nem sokat, mert éppen észrevettem, amikor a szájába vette, de ki kellett mosnom a száját, mert eléggé sok volt benne és rágta is.
2009. febr. 15. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen lehet,mivel a nikotin erősen mérgező..de ha ki is mostad a száját nemhinném hogy bármi baja lesz..ahhoz többet kell enni:) Minden jót
2009. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen kimostam, de valamennyit biztos nyelt le.köszönöm a választ.
2009. febr. 15. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Hívd fel az orvost! Egyébként igen kis dózis is mérgező -felnőttnél 1mg/kg már halálos lehet. Nem tudom mennyit nyelt le, biztosan nem sokat. A felezési idő két óra. Szóval még egy óra és már csak fele annyi nikotin lesz a babádban.
2009. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer az én lányom is csinált ilyet, de sikerült időben kipiszkálnom a szájából. Kimostam én is neki, és nem lett semmi baja.

Ez kb. fél éves korában volt, azóta már 6 éves, és tök jól van:)

2009. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az utóbbi válasz egész megnyugtató volt. :)
2009. febr. 15. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne ijesszétek már meg szegény kérdezőt! Semmi baja nem lesz, az én fiamnak az eldobott csikkek a heppje. Ha kimegyünk és csak 1 pillanatra hátrafordulok bezárni a lépcsőház ajtaját már egy elnyomott csikk van a szájában, én meg kapom a szívbajt miközben ezerrel szedem ki.
2009. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kiskoromban engem is egyszer egy doboz Munkással a számban találtak. nincs semmi bajom. remélem, nektek sem lesz!
2009. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%
200gr dohány halálos (: ami kb 8 csomag dohánynak felel meg (:
2009. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!