Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan elfogy a "kitartás" és...

Lassan elfogy a "kitartás" és nem tudom mit tegyek. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Lányom "kissé" nyűgös, hisztis, akaratos lett mostanában. Idáig pont az ellentéte volt. Nem tudom semmivel lekötni, hogy leüljünk együtt és játszunk. Dünnyög egész nap, jó esetben. Ha nem akkor meg egyszerűen kibírhatatlan. Párom sajnos éjjel megy dolgozni és csak késő du jön haza, így nem sokat tud segíteni. Pedig ma már majdnem elsírtam magam amikor már 2 órája csak elégedetlenkedett.
2009. nov. 13. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nahat nalam ez is ugyanigy van, kulfoldon lakunk, senkire se tudom bizni. 14 honapja a baba minden napjat velem toltotte es sajnalom, hogy ezt kell irnom, de ma nagyon boldog vagyok, mert elmennek a hetvegere apukajaval, hogy egy picit egyedul maradhassak. (Anyoshoz mennek)

Tiszta feludules lesz, hogy kitakarithatom a lakast es kozben nem hisztizik senki :)

2009. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lányok nálam is ez a helyzet és nagyon nehezen tudom kezelni, sajnos türelmetlen is lettem a hosszú hónapok alatt, 2 éves a fiam van egy kistesója is és néha jó lenne ha a nagyobb kicsit ellenne magában de ő is sokat unatkozik,fetreng, hisztizik, dobálja a játékait. Néha már idegbajt kapok.

Talán minden anyukának szükséges lenne egy kis magára szánt idő mikor a picit másra bízza és ő elmegy kicsit kikapcsolódni.Én is ezt tervezem és talán jövő héten ha az apuka nem dolgozik meg is valósítom, kitudja talán kicsit kicseréltebb leszek utána.

2009. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!