Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek honnan számít egy...

Szerintetek honnan számít egy anyuka anyatigrisnek?

Figyelt kérdés

Lassan 3,5 hónapos a kislányom,és a védőnő ezt a jelzőt használta rám..

Kérdeztük erről a védőoltás mizériáról..Hát persze még ő sem tudja,hogy milyen lábon is áll ebben a kérdésben...

A lényeg az,hogy mondtuk,hogy mi elszoktunk menni a babával vásárolni mondjuk a tescoba,vagy a dm-be..,és erre mondta,hogy miért nem hagyjuk arra az időre az anyósnál a kicsit.. Én meg mondtam neki,hogy nem akarom még ilyen kicsin otthagyni senkinek sem... Erre mondta azt,hogy én ilyen anyatigris típus vagyok...


Majd ha nagyobb lesz,majd biztos ott hagyjuk nála,de addíg,amíg ilyen kis picike, én tudni szeretem,hogy ki mit,és hogyan csinál vele kapcsolatban..


Amúgy lehet,hogy tényleg az vagyok,de nem nagyon érdekel...Ki nem az???


2009. nov. 13. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van,en sem hagytam ott amikor meg kisebb volt.Ki kell elvezni ezt a korszakot,soha tobbet nem lesz ilyen szoros kotodes anya es gyermeke kozott :-) ,mert egy ido utan mar a baba maga fogja kikovetelni a valtozatossagot!Nalunk ez most jott el,6 hosan, nagymama imadatban elunk :-) Ez 2 orat jelent ,majd ujra engem akar!
2009. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én bizony ezek szerint nem vagyok anyatigris... :) Én sokszor rábíztam Anyura a lányomat 1 hónapos korától, ez általában max. 1 órát jelentett, addig elszaladtam vásárolni, vagy az Oep-be leadni a Tgyás papírjaimat, stb... és nekem is jót tett az az egy óra a városban kint, egyedül.


Mostmár egy éves a lányom, anyut ugyanúgy szereti mint minket, már éjszaka is voltak kettesben, mig mi lagziban voltunk a férjemmel.


Persze másra nem hagynám ott ilyen jó szívvel, de anyunál ugynolyan jó helyen van, mint nálam.

2009. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még most sem szeretem másra hagyni pedig 9 hónapos. Nem hinném, hogy anyatigris vagyok csak nekem Ő az egyetlen gyerekem persze, hogy féltem meg tapasztalatlan vagyok és azt hiszem, hogy minden csak úgy jó ahogy én csinálom.

Viszont én is azt mondom neked, hogy jobban tennéd ha nem vinnéd mostanság bevásárlóközpontba. Többet ártasz vele mint használsz. Vagy ne menj Te sem vagy tényleg hagyd a nagymamára.

2009. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mit csinál olyankor,mikor téged akar?
2009. nov. 13. 11:01
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,az előbb az elsőnek írtam.

-Akkor még nem volt más válasz-


Amúgy még legalább egyszer elakarok menni vásárolni a kicsivel,mert a karácsonyi ajándékát együtt akarjuk megvenni neki apával..:)


Lehet,hogy ezentul tényleg csak az apa fog elmenni vásárolni... :(

2009. nov. 13. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a 2. vagyok ismét. Mi 6 hónapos korától vittük először bevásárolni a lányomat, mikor már stabilan tudott ülni a bevásárlókosárban. Azóta rendszeresen visszük, mert élvezi. De igyekszünk mindig úgy menni, hogy délelőtt vagy dél körül, hogy a lehető legkevesebben legyenek, vagy a Lidl-be, mert ott még sose volt tömeg. Ő elnézelődik, szóval nincs vele gond.


Az influenzavírus? Háát.. azt meg sajna bárhol elkaphatja, de tömegbe ezért nem visszük. (hihetetlen, de délelőttönként pld. a Tesco vagy Auchan kong az ürességtől).

2009. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pedig jobban tennéd ha otthagynád és gyorsan bevásárolnál nélküle. Én nagyobb biztonságban érzem a babám ara a 40 percre a nagyinál, mint ezer ember között a Tescoban. Köhögnek, krákognak, tüsszögnek, ááá inkább a szeretett nagyika vigyázzon rá békességben, mint ez a herce hurca.
2009. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem meg nem attól anyatigris valaki hogy otthagyja e a nagyira a babát vagy sem.

Nekem megváltás volt amikor 1-2 hónaposan elmehettünk este nélküle a férjemmel vásárolni.Persze amikor már nagyobb lett jött velünk de nem estem kétségbe ha nem hiszen 1-2 óráról volt szó.Persze az más tészta ha egész napra akarta volna magának az anyósom a picit, azt tuti nem.

Anyatigris: Védem, óvom...ha rosszat mondanának rá (ami szerencsére csak 1 szer volt 14 hónap alatt,de azt olyan embertől kaptuk akinek nincs gyereke,nahh ettől igazán kivagyok,az ne oktasson már ki..) tuti elküldeném az embert a "fenébe"..

2009. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!