Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel folytathatom a hozzátápl...

Mivel folytathatom a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam tápszeres. 1 étkezést már kiváltottunk. Alma, barack, sütőtök, burgonya, sárgarépa, és tejpép. Ezeket már eszi. Mi az amit ezek után már adhatok neki? Húsokat adhatok neki?
2009. nov. 13. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Tudom, mit érzel, mert mi is elkezdtük a hozzátápit, csak én is azt hiszem, hogy a babának már az összes variációt kipróbáltam szinte és biztos "uncsi" neki. Pedig csak nekünk tűnik úgy. Alma, banán, sütőtök.. külön-külön vagy egybe is kombinálhatod még egy jó darabig. elméletileg pici husit is lehet már neki adni (pl. pipimell jól átfőzve), de én még várok.

2009. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is mindig variálom. olyan sokféle bébiételt lehet venni, de nem tudom mit vegyek, mit "lehet". meg inkább én csinálom neki a kajákat.
2009. nov. 13. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok :) meg "ellesem" , hogy a bébipürékbe mit tesznek. Nálunk most a sütőtök-alma kombináció fut. Tegnap bébipürét ettünk, őszibarack-alma-banán. Na, akkor majd az alma-banán kombinációt is kipróbálom!:) meg dúsíthatod lereszelt keksz-szel, ha merészebb vagy babapiskótával is. Ha meg még merészebb, akkor ott a mellehusi, azt szokták legkorábban húsfélének adni...
2009. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Már nyugodtan adhatsz neki cukkínit,tököt,meggyet, céklát(sütőben sütve finomabb mint főzve), gesztenyét,csirkemellet is tehetsz bele(1dlhez egy evőkanállal), olajat is rakhatsz a főzelékébe(1dlhez 1 kávéskanál),petrezselyemzöldet. Mire a fentieket bevezeted, jöhet a többi...brokkoli(fedő nélkül főzve), spárga, fehérrépa,körte,zöldborsó paszírozva....észre sem veszed és már mindent eszik :o)

A babaszoba.hu oldalon sok recept van, életkorra lebontva, tápanyagtartalommal. Nézd meg.

2009. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat:)
2009. nov. 13. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!