Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt így valaki a kistesó...

Járt így valaki a kistesó vállalásával?

Figyelt kérdés

5 hós a lányom, a hat hetes kontroll óta van mensim, eddig 3x volt, pontosan. Most viszont egy hete késik, és lekezdtem remélni. Az első ugyanis lombikbaba.

Tudom, a teszt lenne a tuti, de még várok, hátha tényleg. Nagyon tudnánk örülni.


Lehetséges egyáltalán ilyen?

Van ilyenkor normál peteérés?

Szoptatás mellett lehet? (csak anyatejes a lányom)


Előre is köszi a válaszokat.


2009. nov. 12. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás mellett is teherbe lehet esni, bár jóval kisebb az esélye. Szerintem sajnos inkább csak a szoptatás miatt nem rendszeres a menstruációd. De remélem tévedek.
2009. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de míg szoptatsz nem biztos hogy beáll a ciklusod. Igazából össze is jöhetett, de ennél többet senki nem fog tudni mondani. 50-50.
2009. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem a szules utan negy honapra megjott, azota pontos, igaz 29 napos lett a ciklusom 28 helyett. pedig mar egy eves es meg most is szoptatok.

szerintem lehetsz terhes, de ha az vagy azert meg hadd szopjon a pici tovabb... legyszi...

2009. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mióta mensim van, mindig megjött relatíve időben. Sülés után is beállt 30 napra, mint előtte volt, már 3-on túl vagyok. És múlt hóban pont jókor voltunk együtt.

Élvezem a reménykedést, jólesik, mert szeretnénk még kistesókat.


Jó éjt mindenkinek.

2009. nov. 12. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes! :) Első Picim 6 hós volt amikor váratlanul "bekopogtatott" a kistesó :). Ja és 2 terhességi teszt is negatív volt, úgyhogy én már csak akkor mentem dokihoz, amikor reggelente hánytam, és a tejem is "elment"... Még én is szoptattam!!!

Először sokkot kaptam, hogy ilyen hamar, de aztán nagyon örültünk, hogy így alakult!

2009. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

Nagyon drukkolok, hogy a kistesó kopogtasson, felérne egy csodával.

Még várok, hátha csak késik, de olyan érzéseim vannak, mint anno volt. Az a "mintha megjönne" érzés, puffadás. Fáradtság nincs, meg rosszullét sem, de a rosszullétek Manóval is csak 7-8 hetesen jöttek, most meg 5 hetes lehetek/lehetnék.

Szóval várok és remélek :-)

2009. nov. 13. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Naná, hogy lehetsz! Én szülés után egyszer se menstruáltam, és már kezdtem sokallni az időt, ami eltelik nélküle. Így csináltam egy tesztet, és pozitív lett! Akkor már 11 hetes voltam. Tehát 4 hónappal a szülés után, menses nélkül fogant a lányom, aki mostmár 4,5 hós gyönyörűség!
2009. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szurkolok nektek! Majd írj, hogy mi a helyzet... :)
2009. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22.56-os vagyok

Írj, hogy mi a helyzet!!! Nagyon drukkolok én is!!!

2009. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkolást, de sajna nem baba, csak késett...

Na nem baj, majd a következő hónapban :-))

2009. nov. 15. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!