Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy túl korai még...

Van olyan, hogy túl korai még a kistesó?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és imádom, rajongok érte, egyszerűen nem tudok betelni vele. Nagyon ritkán sír, főleg ha fáj a pocija de ez kb 2hetente 1-1nap. Estéket születése óta átalussza, fürödni is szeret, mosolygós, nyugodt baba. Szóval mondhatni elkényeztet engem. :) Ezen felbuzdulva már egy ideje a párom felvetésére elkezdtünk gondolkodni a kistesó érkezésének időpontján. Szerintetek meddig ne vágjunk bele? Ez azért is nem mindegy mert nagyon problémás terhességem volt, 8hetet töltöttem kórházban és jó esély van rá, hogy a következő terhesség is így zajlik majd. Ráadásul császárral szültem tehát a regenerálódásra is hagyni kell időt gondolom...
2011. okt. 24. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimum hat hónapot azért várd meg! MErt most még nem mászik, nem tanul járni, stb, de a kicsi után futni nagy pocakkal nagyon nehéz. Nálunk 18, illetve 22 hónap van a gyerekek között. NEm lehetetlen az egy kicsi, másik pici felállás! Sok boldogságot nektek!
2011. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon irigyellek,és ez szerintem nagyban gyerekfüggő! Ha ilyen jó babám lett volna nekem is,1éven belül be vállalnék még egyet Az én lányom pont az ellentét a kisfiadnak. Igaz hogy már 19hónapos,de egy szenvedés volt a csecsemőkora. Állandóan sírt,és hasfájós volt. Mostanra sokat javult a helyzet,de éjjel még mindig kel.

Én még vagy 3évig biztos nem szeretnék tesót,ha lesz egyáltalán! Nem tudnám megint azt végigcsinálni a közeljövőben,amit a lányommal!

2011. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én most két éves csajom hat hetesen már átaludta az éjszakát, még most is napközben alszik kettőt és éjjel 8-10 órát. Míg minden ismerős anyuka 1-2 óránként felkel éjszaka a mai napig, én a gyerekkel "sorsközösségben" alszom 8-10-et. Kicsit hisztis (ez mondjuk nem az én saram), de elpakol maga után, az evéssel sincs baj, spenót, brokkoli, akármi, neki mindegy, pillanatok alatt jóízűen eltünteti. Mondjuk sajátosak a nevelési módszereim. Ezek ellenére én mégis azt mondom, hogy nekem még egy jó 10 évig nem kell mégegy gyerek. Úgyhogy ez anyuka függő is. :)
2011. okt. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Császár után az ideális idő 2 év lenne... Ha ezt tul soknak találod legalább 1et várj.

De én biztos hogy nem vágnék bele minimum 3-4 éves koráig ha fennáll a lehetősége hogy két honapot korházban tolts...Mi lenne addig a gyerekkel??

1 és 2 éves lányok anyukája

2011. okt. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a nyugodt babádhoz!

Az enyém már 1 éves, de éjjel még mindig kel és mi mégis bevállaltuk a következőt, 19 hónap lesz közöttük.

Szerintem is legalább 6, de inkább 9 hónap jó ha eltelik a szülés és a következő teherbeesés között, de utána már nem lehet baj!

Sok sikert!

2011. okt. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyetlen dologra felhívnám a figyelmed, bármikor borulhat bármi.

Jön majd a fogzás, a dackorszak, h járni kezd és ha ébred azonnal feláll, utána nehezen alszik vissza, lehet h egyszerre kell majd szoptatni mindkettőt, két pelenkás sem egyszerű eset, én is kevés időt szerettem volna a 2 között de látom mennyit szenved a bnőm 15hónapos korkülönbséggel, a nagy ver mindenkit mert nehezen dolgozza fel, h nem az övé minden figyelem, pedig már így is fél napot bölcsiben van h legyen idő a kicsire is és ott heti 3szor segít nagyi és egy nap jön bébiszitter. Nem lehetetlen amit szeretnél de gondolni kell arra, milyen lesz a nagy 10-11hónap múlva (ezt nem tudhatod) és h a kicsi lehet h nem lesz ilyen kis nyugodt, egyszerű gyerek. Az energiádat és a segítőidet mérd fel, bírod-e majd, ha nem minden lesz tervszerű.

2011. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!