Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a babámnak az almát?

Hogyan adjam a babámnak az almát?

Figyelt kérdés

Üvegreszelőn lereszeltem, de nem akarta még csak a levét sem meginni, ez ment 5 napig. Aztán megkótoltuk az őszibarackot, ezt aránylag szívesen ette. Eltelt 6 nap és vettem neki üveges almát, de ettől még a hideg is kirázta és utána még a barackot sem volt hajlandó megenni.

Hogyan próbálkozzak nála? Vagy mit lehet vele még kóstoltatni?


4 hónapos és 3 hetes baba anyukája


2009. nov. 12. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

lehet, hogy az állaga nem teszik lereszelve, az enyém sem eszi úgy

turmixold le botmixerrel, macera, de sokkal jobb az állaga.

2009. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne erőltesd, mert vsznű még nem érett meg a szilárd étel fogadására vagy csak az alma nem jön be neki. Az én babám 7 és fél hónapos és sokszor még most is csak bele kóstól az ételbe legyen az gyümi vagy husi,de nem erőltetem,ha nem kéri. Ha már felkészült a szilárd ételre könnyebben fog menni a hozzátáplálás. Én egyébként az almát kicsit megpárolom és össze turmixolom sütőtökkel, így nagyon finom. Én még vettem a 4 hónapos kórtól adható bébiételeket és szivesen kóstolgatta.
2009. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!