Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam az almát a...

K.Andi83 kérdése:

Hogyan adjam az almát a babámnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz 4 hónapos. Tegnap adtam neki először almalevet. Csak 3 kiskanállal kezdtem,és úgy gondoltam,hogy naponta növelem,majd ha betöltötte a 4. hónapot,akkor adom neki a reszelt almát. Az lenne a kérdésem,hogy ti hogy adtátok a babának. Étkezés előtt,közben...stb. Én evés előtt adtam.
2011. okt. 12. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi később kezdtük a hozzátáplálást, de én először evés után adtam, mert csak az ízével akartam megismertetni. Amikor már az volt a célom, hogy kiváltsuk a szopit, akkor előbb kapta az almalevet (almapürét) és utána szopizott.
2011. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik délelőtti szopi előtt adtam,szintén 4 hónapos korában.
2011. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy sajnos tápszeres. :(
2011. okt. 12. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4hónapos és tápszeres. Én délelőtt (tizoraira) tápi előtt adom neki. Utána még amennyi tápit megeszik.
2011. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor is hasonló a helyzet.Én azért adtam étkezés előtt,mert utána már nem fogadta volna el,mert hirtelen jól lakott,de egy óra múlva megint balhézott a ciciért.Ha meg előtte evett egy kis gyümölcsöt,akkor két órát is kibírt:)

Igazából rajtad áll,hogy mit szeretnél,ha csak kóstoltatni,akkor inkább utána,ha inkább lassan étkezést kiváltani,akkor előtte.

2011. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma is adtam neki evés előtt,de keményebb lett a széklete tőle. Merjem holnap folytatni?
2011. okt. 12. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs szorulása,és nem fájdalmas neki,akkor folytathatod.Vagy esetleg próbálkozz barackkal.
2011. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond,simán tudott kakilni,csak egy picit nyögött hozzá!
2011. okt. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!