Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok 7 hónapos...

Mikor adhatok 7 hónapos babámnak banánt? Már eszik almát, meggyet és barackot.

Figyelt kérdés
Csak amiatt kérdezem, mert tudjuk, hogyan kerül a banán az országba, mennyi mindennel tartósítják, érlelik, stb.
2011. márc. 31. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem merek neki bolti banánt adni.Bébikajába( bolti )viszont kapja 6 hónapos kora óta.
2011. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapos kora óta adom neki.

Ha mindenen elgondolkodnék, hogy mivel hogyan tartósíthatják, kezelhetik akkor jobb, ha semmit nem adok neki ami boltban kapható...

Nem tudhatod, hogy a magyarnak árult termékeket mivel kezelik! A bio zöldségek/gyümölcsök sem biztos, hogy annyira bio-k, mint ahogy azt képzeljük.

Biztos csak abban lehetsz, amit te magad a saját kis kertedben megtermelsz, és nem permetezel semmivel, de még csak műtrágya se legyen a földben!!


Szóval én adom neki a banánt, az elsők között lett bevezetve, és a kedvence!

2011. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is az elsők között vezettem be, azóta is szereti.

Különben nem biztos, hogy a többi gyümölcs, amit megveszel, (legyen az akár magyar), nincs "mesterségesen" tartósítva, érlelve.

A múltkor olyan almát sikerült vennem, ami hámozás után fél nappal sem barnult be. Szerintem ez sem természetes!

2011. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan már nincs olyan élelmiszer ami 100%ig megbízható lenne. Az üveges bébiételeket sem látjuk, hogy hogyan, milyen körülmények közt készülnek.Nyugodtan adj neki szerintem, szeretnek rajta nyammogni...:)
2011. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki, ha ilyeneken agyalsz , akkor a gyereked éhen fog halni.

Aki azt írta nem ad , csak bébi ételben, szerinted az honnan van? áh én még azt mondom,h az sokkal jobb amit házilag készítünk a babának, mint a bébiétel, azt nem tudod mi van benne.

2011. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt azért nem gondolnám, hogy éhen halna.... Hogy írhatsz ekkora baromságot, kedves utolsó? Amit eddig kapott, az mind a saját kertünkből volt, az alma a pincében, a többi a fagyasztóban várta, hogy ehesse a baba.


Köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!