Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz kevesebb a tejem?

Nem lesz kevesebb a tejem?

Figyelt kérdés
Gyalogolni akarok, h leadjam a terhesség alatt felszedett kilókat!Vajon nem lesz kevesebb tejem, ha beindul a fogyás?Mert ugye a ciciről is megy le zsír v nemtom mi!?Még CSAK szopizik a fiam (7hós és 1hetes).
2009. nov. 12. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hat hónapos kor után már az anyatej nem elég tápláló a baba fejlődéséhez.Már régen meg kellett volna kezdened a gyümölcsök,zöldségek adását,ha egészséges gyerkőcöt akarsz.
2009. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, lehet, hogy a mozgástól kevesebb tejed lesz, de egyetértek, már kéne hozzátáplálni...
2009. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj ne írj ilyeneket első, mert mindjárt jönnek a lelkes szoptatós anyukák és leírják, hogy ők 2 éves koráig is csak anyatejjel etették:D
2009. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól gyarapszik a babád, és nem sír az evések között akkor elég neki csak cici!Kezdheted a hozzátáplálást, gyümölcsel, zöldséggel!Én kb ennyi idősen kezdtem el gyengén aerobikozni, és 2 évesen is cicizett még a lányom.Nekem nem lett kevesebb a tejem!
2009. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze nem csak anyatejet kapott 2 évesen!Kedves utolsó előtti!
2009. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos a kérdés nem az volt,hogy nem táplál még hozzá.Igen én hozzátápláltam,minden áldott nap probálkoztam 6hónapos korátol.És most tartunk ott,hogy egy-két kanállal eszik.8hónaposan.Tessék a kérdésre válaszolni.
2009. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!