Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek elfogyott a teje, vagy...

Akinek elfogyott a teje, vagy kevesebb lett, azoknak mennyire nehezen szokott át anyatejről a tápszerre babája? Tudok még valamit tenni, hogy visszaálljon a tejem?

Figyelt kérdés
7 hós babám cici függő, kezd elfogyni a tejem, a jobb mellemből szinte már semmi nem jön, kiváltottunk már 2 étkezést, de éjszaka is szokott még szopizni.
2010. dec. 19. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam zokszó nélkül átállt a tápszerre, bár mire "rászorultunk" a tápszerezésre akkor már csak reggel és este szopizott volna...de nekem sem jött.:-( Éjszaka pedig már nem ébredt fel. Ajánlották, hogy rakjam többet cicire és akkor visszaáll a tejtermelés, de hiába. Kiapadtam. Mi egy banános ízesítésű tápszerrel kezdtük. Az ellen nem tiltakozott.
2010. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán átállt a tápszerre, pedig szerintem szörnyű íze van.

Milupa HA.

2010. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hónapig kapott anyatejet, mondjuk annyi előnyünk (ezt idézőjelben) volt, hogy úgy fejtem neki, tehát a cumis üveg nem volt új számára. Mégis 3-4 napunkba tellett, hogy megszokja a tápszert. Először Beba HA-t írt fel az orvos-nem tudom miért, talán elővigyázatosságból-, de amikor nem ette meg, mondta, hogy próbáljam ki a Beba 2-t. Azt már könnyebben ette, és szerencsére nincs semmi baja tőle. Egy héttel később már többet evett belőle, mint a tejből.
2010. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!